Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی بانکداری 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات اقتصادی
 • بانکداری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات اقتصادی بانکداری

  یک دکتر فلسفی یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی در اکثر دانشگاه هاست. اکثر برنامه های دکتری نیاز به دانش آموزان دارند تا مدرک کارشناسی ارشد را قبل از ثبت نام کامل کنند. یک دکترا می تواند در سه سال تحصیلی تمام وقت کسب شود.

  PhD در بانکداری چیست؟ این برنامه آکادمی سطح بالا متمرکز بر فرایندها و مراحل مربوط به بانکی است. دوره ها ممکن است بر روی امور مالی، اقتصاد، خدمات مشتری و سایر اصول مورد نیاز برای موفقیت بانکداری تمرکز کنند. دوره های دقیق این نوع تحصیلات ممکن است مطالعات پیشرفته در زمینه پول و بانکداری، بانکی و مالی، اصول بانکداری، تاریخ بانکی در جهان، اصول و مفاهیم بانکی و بانکی، و پیشرفت تحصیلی باشد. برخی از دانشگاه ها ممکن است دوره هایی را با تحقیقات، سخنرانی ها، بحث ها و پایان نامه ها ارائه دهند.

  نگاهی به سطح بالایی در بانکداری می تواند کمک به دانش آموزان برای حرفه ای تحصیلی یا حرفه ای شود. مهارت های به دست آمده از طریق این آموزش، از قبیل مهارت های کمی، ارتباطات و رهبری، می تواند فارغ التحصیلان متقاضیان رقابتی تر و مصرف کنندگان وفادار تر را ایجاد کند.

  هزینه ی جهانی برای یک برنامه دکترا وجود ندارد. اغلب، هزینه تحصیل بستگی به مدرسه، محل، برنامه و مدت آن دارد. اگر متقاضیان میخواهند برآورد کنند، می توانند مستقیما از دانشگاه ها بخواهند.

  دانش آموزانی که در بانکداری در سطح دکترا تحصیل می کنند، اغلب آمادگی دارند که نقش رهبری در صنعت داشته باشند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است از این آموزش برای استفاده از استادان، سهامداران، مدیران ارتباط با مشتری، مدیران بانکی شرکت های بزرگ، تحلیلگران مالی، مدیران کنترل اعتبار، محققان بانکی، آمارگیران و مدیران مراقبت از مشتری استفاده کنند. موقعیت های تحصیل و کار قبلی دانش پژوهان ممکن است نقش مهمی را در حرفه ای که پس از فارغ التحصیلی می توانند دنبال کنند، بازی کنند.

  برنامه های دکترا بصورت آنلاین و در محوطه دانشگاه در سراسر جهان ارائه می شود. اگر شما آماده یادگیری بیشتر هستید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.