Keystone logo

10 دکترا برنامه ها که در باستان شناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات علوم انسانی
 • باستان شناسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در باستان شناسی

  دکترای فلسفه یکی از بالاترین درجه اعطا شده در بسیاری از دانشگاه ها است. این برنامه دکتری می تواند بر روی طیف گسترده ای از افراد مورد مطالعه در علوم، هنر، علوم انسانی، مهندسی و یا ریاضیات تمرکز می کنند. این می تواند به پنج تا شش سال را برای تکمیل دکترا.
  دکترا در باستان شناسی چیست؟ این برنامه از مطالعه به نظر می رسد در بازیابی، تفسیر و تحلیل از مواد از تاریخ باقی مانده است. دانش آموزان ممکن است بیشتر در مورد تکنیک های علمی یاد بگیرند که آنها درجه کامل است. اکثر برنامه های یک تمرکز بر روابط بین المللی، همین دلیل است که یادگیری زبان دوم یا سوم می تواند بخشی از برنامه است. برخی از برنامه ها ممکن است نیاز دانش آموزان یک پایان نامه کامل است. دوره های مورد نیاز برای مدرک دکتری در باستان شناسی ممکن است شامل باستان شناسی دنیا، تئوری معاصر باستان شناسی، روش های علمی در باستان شناسی و اخلاق باستان شناسی.
  این نوع از مطالعه مفید است زیرا می تواند دانش آموزان مهارت های و اعتماد به نفس لازم برای موفقیت در جهان حرفه ای از باستان شناسی است. دانش آموختگان ممکن است افزایش در حقوق و دستمزد و یا دسترسی به فرصت های شغلی جدید پس از اتمام دریافت کنید.
  هیچ شماره جهانی برای هزینه یک دکترا وجود دارد. شهریه می توانید بر روی محل مدرسه، تعداد دوره های یک دانش آموز در هر ترم طول می کشد و به اندازه دانشگاه بستگی دارد. دانش آموزان ممکن است قادر به دست آوردن برآورد از طریق تماس با مدارس، آنها علاقه مند به حضور هستند.
  اکثر دانش آموزان با استفاده از یک دکترای باستان شناسی برای ورود به دنیای آکادمیک و پژوهش است. با این حال، می تواند فرصت های دیگر در دسترس است نیز وجود دارد. به عنوان مثال، مواضع دولت به عنوان مدیران منابع فرهنگی ممکن است درک درستی از تاریخ بشر است. حتی برخی از شرکت ها مایل به استخدام کارشناسان مدیریت منابع فرهنگی. برخی از دانش آموزان می تواند در رفتن به کار در هنر به عنوان متصدی موزه، مرمتگران و یا مدیران مجموعه.کار دقیق دانش آموزان معمولا بستگی به تجربه کار قبلی.
  پس از برنامه است که می تواند به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود را پیدا کنید، شما نیاز به اعمال می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.