Keystone logo

3 دکترا برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار بین المللی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات کسب و کار
 • کسب و کار بین المللی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات کسب و کار کسب و کار بین المللی

  پس از اتمام دوره های پایین تر، می توانید به دنبال دکترا بروید، که بالاترین سطح تحصیلات است که می توانید انجام دهید. این به طور معمول یک نیاز برای هر کسی است که مایل به ورود به رشته های دانشگاهی است. برای پایان دادن به این درجه خاص، شما باید پایان نامه را برای دو تا چهار سال ایجاد کنید.

  PhD در تجارت بین المللی چیست؟ زمینه کسب و کار بین المللی با بسیاری از مباحث مشابه با سایر برنامه های درجه ی کسب و کار مشارکت می کند، اما در درجه اول درمورد مفاهیم و موانع کسب و کار بین الملل به طور خاص متمرکز است. این به این معنی است که تحقیقات بیشتر در ارتباطات مخابراتی، فروش و بازاریابی بین المللی و تدارکات در فروش جهانی انجام می شود. موضوعات کسب و کار معمولی نیز شامل می شود، مانند مالی، حسابداری، اداری و مدیریت. معمولا یک زبان خارجی نیز مورد مطالعه قرار می گیرد.

  یکی از بزرگترین مزایای برای دانش آموزانی که برای تحصیل در رشته های دکترای خود انتخاب می کنند، مهارت هایی است که آنها در جهان کار می کنند. برای دانشجویان بین المللی کسب و کار، آنها معمولا مهارت های ارتباطی، رهبری و مدیریت، و همچنین مدیریت کسب و کار و مدیریت عملیاتی را مدیریت می کنند.

  هزینه ها و هزینه تحصیل در رشته برنامه دکترا بر اساس عوامل بسیاری متفاوت است، بنابراین قبل از ثبت نام باید این جنبه ها را مورد تحقیق قرار دهید. این ممکن است همه چیز را از مدرسه و کشوری که در آن تحصیل کرده اید به برنامه خاصی که انتخاب می کنید، شامل شود.

  تمام مدرک PhD طراحی شده اند تا فارغ التحصیلان بتوانند در دانشگاهیان به عنوان استاد یا پژوهشگر کالج کار کنند. اگر شما یک حرفه سنتی را ترجیح می دهید، مطالعه کسب و کار بین المللی نیز شما را آماده تبدیل شدن به یک مدیر اجرایی، مشاور، تحلیلگر، مدیر تدارکات، رئیس بخش یا کارآفرین می کند. بسیاری از شرکت ها به دنبال حرفه ای های تحصیل کرده برای کمک به موفقیت در بازار بین المللی هستند.

  گزینه های آنلاین، محلی و جهانی برای هر برنامه دکترا وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.