Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در اکولوژی 2023/2024

13 دکترا برنامه ها که در اکولوژی 2023/2024

بررسی اجمالی

دانش آموزان در برنامه های دکترا به صورت تمام وقت ثبت نام می کنند و معمولا در طول سه سال دکترای خود را کسب می کنند. بسته به شرایط تحصیلی دانش آموزان ممکن است لازم باشد که امتحانات صلاحیت پیشرفته را امتحان کنید یا قبل از پذیرش دوره های لازم را بپذیرید.

PhD در محیط زیست چیست؟ دانشمندان در این رشته معمولا با تعادل اکوسیستم های جهان و نحوه ارتباط انسان با محیط طبیعی، هم از لحاظ تاریخی و هم از لحاظ در حال حاضر، نگران هستند. این درجه ها اغلب با تمرکز سنگین بر زیست شناسی و تنوع زیستی همراه هستند، هرچند برخی از برنامه ها به جای آن می توانند علوم زیست محیطی، هواشناسی یا ژنوم را تأکید کنند. در میان پژوهش های بالقوه تحقیق، حفاظت اغلب به عنوان وسیع ترین منطقه دسترسی است که دانش آموزان می توانند در حل مشکلات اکولوژیکی دنیای واقعی کار کنند و به همراه توسعه دهندگان شهری کمک کنند تا جمعیت های گیاهی و حیوانی را در معرض خطر قرار دهند.

فارغ التحصیلان دکتری در اکولوژی، اغلب افراد بسیار ماهر هستند که می توانند به طور تخصصی تحقیقاتی را انجام دهند. مهارت های دیگر شامل توانایی شناسایی تهدیدات حیات وحش آسیب پذیر و همچنین توانایی انجام نظرسنجی های زیست محیطی حرفه ای می باشد. دانش آموزان می توانند از این مهارت ها برای زندگی شیوه زندگی پایدار استفاده کنند و حرفه های هیجان انگیز را در زیست شناسی و محیط زیست وارد کنند.

دکترا تقریبا همیشه در رشته های مبتنی بر تحقیق هستند، و در نتیجه حتی کسانی که به دنبال همان درجه ممکن است یک تجربه کاملا متفاوت و برنامه هزینه. دفاتر دفتری و پذیرش مدارس آینده نگر می توانند دانشجویان را با نقل قول های فردی برای کمک به بودجه بندی ارائه دهند.

تحقیقات و استعمال های زیست محیطی موقعیت های محبوب است که ممکن است برای کسانی که این درجه را دارند، در دسترس باشند. هنگام کار در خارج از تحقیق، بسیاری از دانش آموزان به حرفه هایی مانند زیست شناسان حوزه و یا حیات وحش، جنگلداری، مشاوران محیط زیست، مدیران و نگهبانان باغ وحش، تکنسین های زیستی و متخصصان تالاب می پردازند. فرصت ها به طور عمومی و خصوصی در دسترس هستند و بسیاری از دانشمندان می توانند در سازمان های دولتی برای بهبود و اجرای پایداری در سراسر جهان کار کنند.

تکمیل یک دکترا در اکولوژی، مستلزم کار سنگین برای اکثر دانش آموزان است و در نتیجه بسیاری از برنامه هایی که این درجه را ارائه می دهند نیازمند حداقل حضور در منزل هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات محیط زیست
  • اکولوژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات محیط زیست (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه