Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در نورشناسی 2023

2 دکترا برنامه ها که در نورشناسی 2023

بررسی اجمالی

دکترا به افرادی که با زمینه تحصیل انتخاب شده اند، اهدا می شود. یک دکترا به طور معمول پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد و نیاز به پایان نامه یا پایان نامه شامل داده های اصلی و تحقیق است. کسانی که این جایزه علمی عالی دریافت می کنند، با عنوان «دکتر» شناخته می شوند.

دکترای اپتیک چیست؟ این درجه است که عمدتا بر روی علم نوری متمرکز است. این شاخه فیزیک توضیح می دهد که چگونه نور با اشیا تعامل دارد و رفتار می کند. با درجه دکترا فلسفه، دانشمندان می توانند درک کنند که چگونه مفاهیم علمی را به تکنولوژی و اکتشافات سریع تغییر می دهند. محققان ممکن است مجموعه ای از دوره های ضروری را که ایده های پایه ای را پوشش می دهند، برگزار کنند. کارآموزی ممکن است شامل تجربه عملی در موسسات علمی ملی و بین المللی باشد.

افرادی که دکترای خود را در اپتیک کسب می کنند، می توانند یاد بگیرند که چگونه به نوآوری فکر کنند تا بتوانند با دنیای پیشرفته امروز کنار بیایند. آنها همچنین می توانند ریاضیات و آمار را تدریس کنند. دانش آموزان می توانند متخصص در زمینه های کوانتومی، هندسی و حالت جامد باشند.

کسب مدرک دکترا معمولا 3-4 سال طول می کشد. این برنامه ها ممکن است بسته به نوع مکان و نوع مدرسه متفاوت باشد. دانش آموزان می توانند از طریق تماس با دانشگاه ها و کالج هایی که مایل به شرکت در آن هستند، می توانند محدوده های قیمت را بیابند.

یک دکترا در اپتیک می تواند به بسیاری از حرفه های علمی منجر شود. محققان و طراحان طراحی لنز ممکن است برای ایجاد طرح های دوربین پیشرفته در گوشی ها، تبلت ها یا سایر تجهیزات مورد نیاز باشند. مهندسان برق، طراحان نوری و تکنسین های پوشش نیز ممکن است مورد نیاز باشد. با یک دکترا، ممکن است زبان آموزان در دانشگاه ها تدریس کنند. اختراعات و پروژه های آینده ممکن است نیازمند موقعیت های جدید و اشتغال جدید باشد.

افراد علاقه مند می توانند دکترای خود را در اپتیک در کالج ها و دانشگاه ها در سطح محلی و در سراسر جهان کسب کنند. برنامه های آنلاین در حال تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر در دسترس هستند و ممکن است در برخی از مدارس ارائه شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • فیزیک
  • نورشناسی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط