Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در انرژی 2023

18 دکترا برنامه ها که در انرژی 2023

بررسی اجمالی

دکترای فلسفه و یا دکترای عالی بالاترین دانشجویان تحصیلات تکمیلی را می توان در طیف گسترده ای از حوزه های علمی به دست آورد. این کمک می کند تا دانش آموزان مهارت های تحقیقاتی را کسب کنند و کارشناسان شناخته شده در زمینه های خاص خود شوند.

دکترای مطالعات انرژی چیست؟ این برنامه به تحقیق در درک و درک عمیق از سیستم های انرژی، تغییرات آب و هوایی، و تولید، توزیع و عرضه انرژی کمک می کند. برخی از حوزه های مطالعه شامل انرژی های تجدید پذیر، سرمایه گذاری انرژی و مالی، سیاست، توسعه، تکنولوژی های کم انتشار، قانون، علم آب و هوا، و استراتژی ها و نوآوری در مدیریت کربن هستند. دوره های دیگر عبارتند از فناوری تولید انرژی کم کربن، کارآفرینی، مدیریت، و بهره وری انرژی و حمل و نقل.

دانش آموزانی که برنامه دکترا را تکمیل می کنند ممکن است توانایی استفاده از روش های دانش و تحقیق در جهت حل مشکلات در داخل و خارج را به دست آورند. آنها همچنین ممکن است مهارت های نوشتن مورد نیاز برای کار قابل انتشار و توانایی های رهبری مورد نیاز برای پیشرفت تحقیق و توسعه را به دست آورند.

هزینه کل دکترا در مطالعات انرژی وابسته به مدرسه انتخاب شده، کشور است که در آن است و در آن دانشجو زندگی می کند. دوره دوره ای بین سه تا پنج سال اجرا می شود. دانش آموزان محترم باید اطلاعات بیشتری را از مدارس بالقوه برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل درخواست دهند.

افرادی که دکترا را در مطالعات انرژی کسب می کنند، می توانند در عرصه های عمومی و خصوصی، مشاغل مرتبط با انرژی داشته باشند. مشاوران به تجزیه و تحلیل و شکل دادن سیاست انرژی کمک می کنند. محققان انرژی های تجدید پذیر و فناوری های انرژی را توسعه می دهند. سایر امکانات شغلی عبارتند از: مدیر تامین انرژی، مدیر عامل، تحلیلگر محیطی، شیمیدان، مهندس، برنامه ریز محیط زیست، زمین شناس یا تحلیلگر نظارتی. مشاغل ممکن است شامل بهبود بهره وری انرژی در شبکه های موجود یا پیشرفت نوآوری در انرژی جایگزین باشند.

برنامه های PhD در مطالعات انرژی در دانشگاه های سراسر جهان، هم آنلاین و هم به صورت شخصی در دسترس هستند. اگر شما علاقه مند به دنبال این درجه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات انرژی
  • انرژی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات انرژی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه