Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در امنیت سایبری 2023/2024

1 دکترا برنامه ها که در امنیت سایبری 2023/2024

بررسی اجمالی

دکترای فلسفه دارای تحصیلات دانشگاهی اعطا شده توسط دانشگاه است. همچنین به عنوان یک دکترای یا درجه دکترا شناخته شده است، آن است که معمولا در نظر گرفته بالاترین درجه قابل دسترسی و اجازه دارنده مدرک برای تدریس در سطح دانشگاه در همین زمینه خود را از مطالعه.

دکترا در امنیت سایبر چیست؟ دکترا در امنیت سایبر فراهم می کند نامزدها با یک پایه در علوم کامپیوتر در حالی که تمرکز بر تحقیقات کاربردی مربوط به امنیت فناوری اطلاعات است. تکنیک در عملیات سایبری تخصصی تحت پوشش، از جمله جمع آوری داده ها، نرم افزار بهره برداری، مهندسی معکوس، و تجزیه و تحلیل کد های مخرب. دوره همچنین ممکن است شامل برنامه نویسی، امنیت شبکه، سیستم عامل امن، مهندسی نرم افزار، و طراحی نرم افزار. دانش آموزان برای تشخیص جرایم اینترنتی و محافظت از اطلاعات محرمانه ذخیره شده در کامپیوتر و سرور را یاد بگیرند.

فارغ التحصیلان با مدرک دکترا در امنیت سایبر در روش تحقیق آموزش دیده و به دست آوردن درک عمیق تر از مسائل امنیت سایبری. مشکل خود را حل و مهارت های تصمیم گیری، به عنوان آنها را به کار بر روی جنایات مختلف سایبری مربوط، افزایش یافته است و دانش آموزان با نظریه های آشنا و همچنین مهارت در مهارت های مورد نیاز برای رسیدگی به برنامه های کاربردی فن آوری و اطلاعات تبدیل شده است.

هزینه یک دکتری منوط به سیاست های این نهاد، در کشور مورد مطالعه و طول برنامه. با تماس با دفتر پذیرش از دانشگاه برای درخواست اطلاعات بیشتر، از جمله هزینه های برنامه بیشتر بدانید.

چشم انداز شغلی در امنیت سایبری موجود در موسسات دانشگاهی، در آن می توان یک حرفه ای در آموزش و پژوهش در کشتی سوار است. دیگر فرصت های شغلی در هوش، اجرای قانون، و سازمان های نظامی و همچنین در صنایع مبتنی بر داده وجود داشته باشد.محققان برای شرکت های خصوصی صنعت و فدرال، ایالتی، و سازمان های دولتی محلی مشاغل دیگر که در دسترس هستند. رهبران، مدیران، و سیاست گذاران با دانش و تخصص به دست آمده از این درجه نیز مورد نیاز است.

مطالعات آنلاین ارائه فرصت های آموزشی استثنایی و در دسترس شما هستند، صرف نظر از محل سکونت خود را در جهان است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • امنیت سایبری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط