Keystone logo

6 دکترا برنامه ها که در اقتصاد و بازرگانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • اقتصاد و بازرگانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در اقتصاد و بازرگانی

دکترای بالاترین درجه پیشرفت تحصیلی است که می تواند در بسیاری از زمینه های به دست آمده است. علاوه بر ایجاد یک پایان نامه، درآمد یک دکترا معمولا نیاز به مطالعه گسترده بیش از سه سال است. چند درجه سطح پایین تر لازم است قبل از دانش آموزان ممکن است در یک برنامه دکترا ثبت نام.

دکترا در کسب و کار و اقتصاد چیست؟ این زمینه مطالعه مربوط به بخش مالی یک شرکت. در حالی که شیوه های کسب و کار و عملیات مورد مطالعه قرار خواهد است، همچنین تمرکز بر پیامدهای اقتصادی و فرآیندهای لازم برای موفقیت یک شرکت وجود دارد. دانش آموزان معمولا امور مالی به طور کلی، شیوه های مدیریت، اقتصاد جهانی، سرمایه گذاری و ریسک، و ارزیابی جریان نقدی را مطالعه کنند.

برگزاری دکترا باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای ایجاد یک حرفه ای برای خود را در زمینه کسب و کار. مواضع و جوی پیشرفته که شما نمی تواند وارد در غیر این صورت به شما باز هستند و شما می توانید یک حقوق و دستمزد بسیار بالاتر به دست آورند. زمان مورد نیاز برای ورود به موقعیت های بالاتر تا حد زیادی و همچنین کاهش می یابد.

از آنجا که هزینه درآمد دکترا در کسب و کار و اقتصاد متفاوت بسیار کمی، آن را یک تصمیم عاقلانه به تحقیق قبل از ثبت نام است. همه چیز از مدرسه خاص و برنامه به این کشور از مطالعه خواهد شهریه را تحت تاثیر قرار می شود و باید قبل از شروع قابل درک باشد.

از آنجا که یک برنامه دکترا در کسب و کار و اقتصاد شامل هر دو کسب و کار و اقتصادی، بسیاری از مشاغل است که می تواند به دست آمده است. در بخش تجاری، ممکن است تبدیل به یک مدیر، سر گروه، مشاور، ناظر، یا اجرایی. از نظر اقتصادی، از هر دو سمت پایین تر، مانند حسابدار یا حسابرس، و موقعیت های بالاتر، مانند تحلیلگر ارشد حسابداری، قابل دسترسی هستند. روش دیگر، ممکن است به مطالعه برای ورود به حوزه آموزش به منظور آموزش دانش آموزان آینده در مورد کسب و کار و اقتصاد است.

برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.