Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در اقتصاد سنجی 2023

3 دکترا برنامه ها که در اقتصاد سنجی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزان که علاقه مند در به دست آوردن بهترین تقویت حرفه ای خود را که ممکن است ممکن است در نظر پیگیری دکترا هستند. به عنوان بالاترین شکل موفقیت تحصیلی در مزارع، فارغ التحصیلان قادر به پرش به سمت راست حرفه پیشرفته. سه سال تحقیق شدید معمولا لازم است.

دکترا در اقتصاد چیست؟ این زمینه مطالعه بیشتر روی بسیاری از رشته های مشابه به عنوان یک برنامه اقتصادی سنتی، اگر چه آن را نیز شامل سیستم های اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده ها. دانش آموزان مطالعه اقتصاد خرد کاربردی، علوم کامپیوتر، مطالعات آماری و اقتصاد کلان تجربی به منظور تبدیل شدن بیشتر با سیاست و عمل اقتصادی آشنا. اقتصاد یک میدان با ارزش است که برنامه های کاربردی در شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی دارد.

با تکمیل یک برنامه دکترا، شما در حال آماده خود را برای موفقیت در زندگی حرفه ای خود را.ممکن است که به جست و خیز از چند سال از پیشرفت را از طریق موقعیت، و شما می توانید موقعیت های بالاتر که تنها به دارندگان دکترا در دسترس هستند را دنبال کنند. علاوه بر این، شما می توانید یک حقوق و دستمزد بسیار بالاتر به دست آورند.

قبل از اینکه شما در یک برنامه دکترا اقتصاد ثبت نام، تحقیق چه شهریه و هزینه خواهد بود. بسیاری از عوامل هستند که هزینه این برنامه ها تاثیر می گذارد، مانند مدرسه و این کشور آن را در وجود دارد. به همین دلیل، هزینه دکترا در اقتصاد به طور گسترده ای متفاوت است.

فقط با تمام رشته های اقتصاد را دوست دارید، مطالعه اقتصاد اجازه می دهد تا دانش آموزان برای ورود حرفه ای در امور مالی، تدارکات، تجارت بین المللی، بیمه، بازاریابی، و حسابداری شرکت های بزرگ. با مطالعه اقتصاد به طور خاص، با این حال، شما به ویژه مناسب برای ورود به یک موقعیت به عنوان یک مدیر تحلیلگر و یا سیستم، کار با رایانه و سیستم های کامپیوتری برای کمک به کسب و کار در انجام محاسبات و به خواندن روند اقتصادی به دست آوردن مزیت در بازار.

اگر شما آماده برای شروع کار به سمت یک دکترای اقتصاد سنجی، شروع با پیدا کردن برنامه شما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • اقتصاد سنجی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط