Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در اقتصاد بین الملل 2023

1 دکترا برنامه ها که در اقتصاد بین الملل 2023

بررسی اجمالی

پس از رسیدن به درجه 's با استاد، یک دانش آموز می توانید انتخاب کنید به دنبال یک دکتر. این حالت درجه دانشگاهی در دسترس و نیاز به سالها مطالعه شدید. بسته به رشته تحصیلی و مدرسه، این درجه می توانید بین چهار و شش سال برای به دست آوردن است.

اقتصاد بین المللی به نظر می رسد که چگونه کشورهای مختلف تعامل و تاثیر هر یک از دیگر در مورد سرمایه گذاری، تولید، تجارت و مهاجرت است. بنابراین، آنچه دکترا در اقتصاد بین الملل است؟ مطالعه در این زمینه در سیستم حاکم اقتصاد بین المللی در عمق نگاه است. برخی تمرکز شامل صنایع نوپا، ثبات مالی، اقتصاد داخلی، جهانی شدن و مخالفان است. دانش سیستم های اقتصادی و سیاست بین المللی یک پیش نیاز خوب قبل از شروع این درجه است.

یادگیری در مورد اقتصاد بین المللی تاثیر گذار است آنچه شما در مورد اقتصاد محلی را درک کنید. همچنین، توانایی تجزیه و تحلیل و واکنش به شرایط پیچیده در زندگی روزمره مفید است.داشتن مدرک دکترا ممکن است مزایای مانند ارتقای یا حقوق و دستمزد افزایش به ارمغان بیاورد.

چند عامل مختلف در نظر گرفتن زمانی بودجه بندی برای دکترا، از جمله این که آیا شما برنامه ریزی برای حرکت وجود دارد. هزینه های خاص در مدرسه انتخاب شده، مانند شهریه، هزینه ها و کتاب بستگی دارد. کمک های مالی و صندوق های دیگر اغلب برای داوطلبان دکتری در دسترس نیست.

شرکت های بین المللی همیشه نیاز به کسی که اقتصاد بین المللی را درک خواهد کرد. شرکت های بزرگتر ممکن است کل تیم اختصاص داده شده به این موضوع، به این معنی سمت مدیریت می تواند به کسی که با این دکترا موجود می باشد شرکت های بین المللی موجود و جدید ممکن است فارغ التحصیلان از این نوع، و همچنین شخصیت های سیاسی استخدام. دانش نرخ ارز نیز می تواند به استخدام در نهادهای مختلف تجارت منجر شود. همچنین، دکترا معمولا درها را به راه های مختلف تحقیق باز می شود.

پیدا کردن یک مدرسه ارائه می دهد که مدرک دکترا در رشته اقتصاد بین الملل و سایر زمینه های مرتبط آسان با سربی ما است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات اقتصادی
  • اقتصاد
  • اقتصاد بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط