Keystone logo

7 دکترا برنامه ها که در علوم طبیعی علوم فضا اخترفیزیک 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • علوم فضا
  • اخترفیزیک
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در علوم طبیعی علوم فضا اخترفیزیک

با دکتر پزشکی اشتباه گرفته شود، یک دکتر فلسفه می تواند بالاترین سطح در یک زمینه غیر پزشکی باشد. در حالی که درآمد این مدرک می تواند کارهای زیادی را انجام دهد، می تواند با پاداش و موفقیت بسیار خوبی کسب کند.

یک استادیار PhD در Astrophysics است؟ از آنجایی که اخترفیزیک مطالعه سیارات، ستارگان و دیگر اشیاء آسمانی است، این درجه به طور کلی به شما درک این اشیاء و نحوه استفاده از ابزارهای مختلف در رعایت آنها را متمرکز می کند. دوره کار می تواند مباحث عمومی تر مانند فیزیک و مفاهیم خاص مانند سیستم های نجومی، زمینه های تابش و دامنه های زمانی را پوشش دهد. شما احتمالا باید بسیاری از تحقیقات شخصی را تکمیل و یک پایان نامه دکترا را به عنوان بخشی از روند کسب مدرک بنویسید.

کار شما برای کسب این درجه می تواند استدلال ریاضی و علمی خود را بهبود بخشد، که می تواند در سازماندهی و تصمیم گیری در زندگی روزمره کمک کند. درک مفیدی از مفاهیم علمی نیز می تواند شما را در مورد مسائل خاصی که در حال حاضر با جهان روبرو هستند مطلع کند.

مدارس و مؤسسات مختلف می توانند الزامات مختلفی داشته باشند که هزینه تحصیل خود را تحت تاثیر قرار می دهند. شما معمولا قبل از درآمد دکترا باید مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی را تکمیل کنید، که می تواند هزینه را نیز تعیین کند.

با یک استاد Ph.D. در Astrophysics، شما احتمالا به راحتی می توانید برای تبدیل شدن به یک استروفی فیزیکدان باشید. شما ممکن است به عنوان یک محقق، تحقیق و کمک به دانش ستاره ها و سیارات کار کنید. شما همچنین می توانید ابزار و روش های جدیدی برای فهم پدیده های نجومی ایجاد کنید. فرصت های آموزشی، از جمله تبدیل شدن به استاد یا آموزش در یک مدرسه ابتدایی یا متوسطه، گاهی اوقات نیز در دسترس است.

دانشگاه هایی که در نزدیکی شما هستند و همچنین مدارس سراسر جهان ممکن است برنامه هایی برای کسب دکترا در استروفی فیزیک ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.