Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در اتوماسیون 2023

5 دکترا برنامه ها که در اتوماسیون 2023

بررسی اجمالی

یک برنامه دکترا بر افزایش تسلط یک موضوع خاص تمرکز دارد. افرادی که چنین مدرک تحصیلی دریافت می کنند، پایان نامه خود را در یک منطقه انتخابی تکمیل کرده اند و برای انجام این کار، تحقیق کاملا اصلی انجام می شود.

PhD در اتوماسیون چیست؟ در این برنامه، شرکت کنندگان می توانند تحقیقات خود را در محیط های مختلف تحریک کننده، از جمله آزمایشگاه های پیشرفته در صنایع مانند بیومیمتری، زیستی رباتیک، پروتز و نانو تکنولوژی انجام دهند. در طول تحقیقات خود، شرکت کنندگان ممکن است تحقیق نوآورانه و اصلی را توسعه دهند، که بعدها ممکن است در مقاله یا مجله بررسی شده و منتشر شده توسط آنها بررسی شود. افراد ممکن است با توانایی تجزیه و تحلیل، بررسی و حل مسائل پیچیده مجهز شوند، زیرا آنها مربوط به طراحی و توسعه سیستم ها و اجزای کاربردی برای کاربرد های پزشکی هستند.

افرادی که از این برنامه فارغ التحصیل می شوند، ممکن است تعدادی از مهارت های مطلوب و بین رشته ای را شامل می شوند، اما نه تنها به توانایی عمیق تحلیل مسائل مختلف، توانایی حل مسئله راهبردی و درک نظری مشکلات پیچیده. هر یک از این خصوصیات ممکن است در مطالعات و زندگی بیشتر به آنها کمک کند.

هزینه یک دکترا بستگی به تعدادی از عوامل، از جمله محل مدرسه و برنامه است. یک فرد باید قبل از درخواست مشاوره ای در مورد هزینه ها داشته باشد.

فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است در برخی زمینه های هیجان انگیز، از جمله تحقیق و توسعه، خودرو، مهندسی، زیست پزشکی، داروسازی، تولید دستگاه های پزشکی، انرژی و دولت، موفق شوند. آنها ممکن است به توسعه دهندگان نرم افزار، مهندسان روباتیک، مهندسین فروش، اپراتورها یا تکنسین های الکترومکانیکی تبدیل شوند. افراد در موقعیت انتخابی خود می توانند به سازمان ها کمک کنند تا فرایندها و روش های لازم را برای مهندسی و ساخت سریع تر و کارآمد تر طراحی کنند. آنها ممکن است روزانه تحقیق کنند و گزارشات دقیق را برای مهندسان ارائه دهند.

بسیاری از موسسات یک دکترا در اتوماسیون را ارائه می دهند، اما در صورتی که یک فرد در نهایت درجه خود را بدست آورد، همه بستگی به مکان، بودجه و محدودیت های زمانی دارد. دوره های آنلاین بیشتر انعطاف پذیری را ارائه می دهند، و آنها را برای افراد مناسب کار مناسب می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات فن آوری
  • اتوماسیون
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه