Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در آموزگاری 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • آموزش
  • Instruction
  • آموزگاری
رشته های تحصیلی
  • آموزش (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در آموزگاری

PhD درجه بالایی است که شامل آموزش برای انجام تحقیق در سطح حرفه ای و انتشار یافته است. دانش آموزان به منظور کمک به دانش منحصر به فرد در زمینه های تحصیلات خود کار می کنند.

دکترا در پدافند چیست؟ این درجه تمرکز بر آموزش و یادگیری است. دانش آموزان ممکن است در توسعه برنامه های درسی، از جمله روش های انتقال اطلاعات به افراد با توانایی های مختلف و سبک های یادگیری، کار خود را انجام دهند. این تمرکز می تواند بر اساس کشور متفاوت باشد، اما دانشجویان دکتری به طور نمونه، پایه های شناختی و روانی یادگیری را علاوه بر مفاهیم جامعه شناختی یا فرهنگی سیاست های آموزش و پرورش، تحقیق می کنند.

دانش آموزان در یک برنامه آموزشی باید بینش را در فرآیند یادگیری بدست آورند و قادر به درک توانایی های خود و کمک به دیگران باشند. فارغ التحصیلان می توانند رضایت خود را در کار و توانایی خود برای موفقیت با بهبود ارتباطات، تعالی و مهارت های تدریس افزایش دهند.

مهم است قبل از شروع یک برنامه، هزینه دکترا را تخمین بزنید. ببینید اگر منابع مالی در دسترس شما از مدرسه ای باشد که قصد دارید برای شرکت در بورس تحصیلی ارائه شده توسط سازمان های اختصاص یافته به تحقیقات آموزشی انجام دهید.

متخصصان آموزش در تمام سطوح سیستم آموزشی مورد نظر هستند. یک دکترا در آموزش و پرورش فارغ التحصیلان را به عنوان توسعه دهندگان برنامه درسی و یا مشاوران یادگیری آماده می کند. اکثر دانشگاه ها به دنبال متخصصان در آموزش و پرورش هستند تا اعضای هیئت علمی خود را ببرند. در بعضی از کشورها، این درجه فارغ التحصیلان را برای انجام کار اجتماعی وسیع تر، از جمله مشاوران آموزشی که به افراد در معرض خطر و یا حمایت از خانواده ها آموزش می دهد، آماده می کند. دارندگان مدارک ممکن است به عنوان متخصصان یادگیری در موسسات مانند یتیم خانه ها یا امکانات توانبخشی نوجوانان مشغول شوند.

به خاطر داشته باشید که برنامه های آموزش و پرورش بسته به کشور و دانشگاه متفاوت است. به دنبال یک مدرسه ای باشید که متناسب با منافع تحقیقاتی و اهداف شغلی شما باشد. دانش آموزانی که علاقه مند به یک رویکرد در دسترس در جاهای دیگر هستند، ممکن است یک دوره آموزشی آنلاین را در نظر بگیرند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.