Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در آموزش های ویژه 2023/2024

4 دکترا برنامه ها که در آموزش های ویژه 2023/2024

بررسی اجمالی

دکترا معتبرترین مدارک تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه ها است و معمولا برای مقاطع کارشناسی ارشد و سایر حرفه های تخصصی مورد نیاز است. این درجهبندی نیاز به سالهای کلاس، تحقیق و نوشتن اصلی دارد. دانش آموزان باید به دانش پایه رشته خود کمک کنند تا فارغ التحصیل شوند.

دکترای تخصصی آموزش عالی چیست؟ مطالعات پیشرفته در این زمینه دانش آموزان را برای توسعه برنامه های آموزشی خاص هدایت می کند. دوره های آموزشی در زمینه روش های آموزشی، قوانین و الزامات ارائه می شود. دانشجویان دکترا می توانند وضعیت فعلی و نتایج برنامه های آموزشی ویژه یا برنامه های آموزشی خاص را ارزیابی کنند و با رویکردهای جدید مانند سیستم های گوناگون یا راهبردهای فراگیر مورد آزمایش قرار گیرند.

پیگیری دکترا در آموزش ویژه به دانش آموزان دكترا اجازه می دهد تا روش های تدریسی را كه می توانند یادگیری خود را ارتقا دهند، و همچنین كار با دیگران آموزش ببینند. توانایی حل مسئله در سطح پیشرفته و دسترسی به اطلاعات بیشتر می تواند کمک به فارغ التحصیلان به دنبال اهداف شخصی و حرفه ای شود.

برنامه های دکترا شامل حدود سه تا پنج سال دوره کارشناسی و تحقیقات مستقل است. دانشجویان آینده نگر باید منابع مالی موجود در دانشگاه ها را بیابند و برای کمک های دانشجویی، بورس تحصیلی یا کمک های مالی که توسط بنگاه های خارجی ارائه می شود و در توسعه این حوزه نقش بسزایی داشته باشند.

نیاز فزاینده به معلمان آموزش ویژه موجب تحریک بازار کار برای دانشکده ها و دانشگاه ها می شود. فارغ التحصیلان با دکترا در آموزش ویژه همچنین ممکن است به عنوان مشاوران و یا متخصصان برای مناطق مدرسه کار کنند. آنها همچنین ممکن است مشاغل را در بنیادها یا سازمان های اختصاص داده شده برای حمایت از دانش آموزان با نیازهای آموزشی تخصصی پیدا کنند و نقش هایی مانند مدیران برنامه ها و هماهنگ کننده های برنامه درسی داشته باشند.

تعدادی از دانشگاه ها یک دکترا را در آموزش ویژه ارائه می دهند. ایده خوبی برای انتخاب گزینه های موجود در هنگام تصمیم گیری در مورد ثبت نام در یک دانشگاه در نزدیکی، یک مدرسه ای است که در منطقه یا کشور دیگری قرار دارد یا یک دوره آموزشی آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • آموزش
 • آموزش های ویژه
رشته های تحصیلی
 • آموزش (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه