Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در آموزش عمومی 2023

10 دکترا برنامه ها که در آموزش عمومی 2023

بررسی اجمالی

دکترا درجه بالایی است که توسط دانشگاه ها ارائه می شود. این مدارک پیشرفته دانش آموزان را برای تبدیل شدن به متخصصان در حوزه انتخابی خود آماده می کنند. فارغ التحصیلان اغلب در سطح کالج آموزش می بینند یا تبدیل به متخصصان یا متخصصان حرفه ای می شوند.

PhD در آموزش عمومی چیست؟ این درجه شامل آموزش در متدولوژی ها و استانداردهای یادگیری می شود، گرچه فارغ التحصیلان ممکن است در یک سطح تحصیلی خاص یا موضوع خاص تمرکز کنند. شرکت کنندگان می توانند مطالعه کنند که چگونه برنامه های آموزشی ساختار یافته اند. دوره ها از رهبری آموزشی تا روش های تحقیق و آمار، که می توانند برای ارزیابی نتیجه طرح های آموزشی مفید باشند، در بر می گیرد.

یک دکترا در آموزش عمومی، مهارت هایی را که در بسیاری از زمینه ها کاربرد دارند، ترویج می کند. تحقیقات آموزشی ممکن است به شرکت کنندگان اجازه دهد دانشجویان و معلمان بهتر شوند. فارغ التحصیلان می توانند برای یادگیری روش هایی که می توانند به زندگی آنها منجر شود، قدردانی بیشتری به دست آورند. این برنامه همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت های ارتباطی خود را بهبود بخشند.

قیمت یک دکترا بسته به محل و طول برنامه و میزان بودجه موجود متفاوت است. دانش آموزان باید تحقیق کنند که آیا برنامه هایی که در آنها اعمال می شود، از طریق تدریس یا تحقیق، هر جبران خسارت را می پردازند و به دنبال کمک های مالی و کمک های اضافی هستند.

فارغ التحصیلان دكترای تحصیلات عالیه در زمینه یافتن یك شغل بسیار انعطاف پذیر هستند. یک دکترا به عنوان استاد در اکثر کالج ها و دانشگاه ها تدریس می شود. بسته به محدوده تحقیق دانش آموزان، مهارت آنها ممکن است به عنوان مشاوران برای سیستم های مدرسه یا سایر سازمان های آموزشی یا موسسات مورد نیاز باشد. صاحبان مدارک ممکن است موقعیت خود را به عنوان برنامه درسی یا مشاوران آموزشی یا متخصصان در هر سطح از اوایل دوران کودکی تا تحصیلات تکمیلی پیدا کنند.

بسیاری از مدارس در سراسر جهان و برنامه های آنلاین ارائه PHD در آموزش عمومی. با توجه به طول و شدت این برنامه، توصیه می شود قبل از پذیرش پیشنهادات، گزینه ها و عامل را در هزینه ها و هزینه ها مقایسه کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • آموزش
 • آموزش عمومی
رشته های تحصیلی
 • آموزش (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه