Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در آموزش خردسالان 2023

1 دکترا برنامه ها که در آموزش خردسالان 2023

overview

یک دکترا درجه ای است که برخی از دانش آموزان پس از اتمام برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را دنبال می کنند. برای دستیابی به یک دکترا، دانش آموزان باید تحقیقات اصلی انجام دهند و آن را در یک پایان نامه ارائه دهند. برخی از موسسات همچنین ممکن است نیاز به دانش آموزان برای تکمیل دوره قبل از شروع پایان نامه های خود را.

دکترای آموزش در دوران کودکی چیست؟ مدرک دکتری در آموزش و پرورش به دانشجویان فرصتی می دهد تا در یادگیری دوران کودکی خود در کلاس درس علاقه مند شوند. محدوده های بالقوه تحقیق شامل نقش آموزش ابتدایی در روانشناسی توسعه، ادبیات کودکان و نحوه تاثیر آن بر توانایی یادگیری نوجوانان قبل از نوجوانی یا راه های ادغام آموزش های تربیت بدنی در کلاس های وابسته به فناوری است. کارآموزی می تواند دانش آموزان دكترا را با مهارت های تحقیق و نوشتن خود و همچنین به موضوعات مهم در آموزش ابتدایی معرفی كند.

دانش آموزانی که در این رشته دکترا کسب کرده اند ممکن است متوجه شوند که دانش آنها در مورد مسائل پیچیده در آموزش ابتدایی آنها را برای موقعیت های مرتبط با مدرسه مناسب تر می کند. مهارت های تحقیق و نوشتاری از نوشتن پایاننامه را می توان به دیگر حرفه ها و حوزه های زندگی انتقال داد. جنبه های آموزشی در برنامه دکترا به دانشجویان می آموزد که چگونه در روند کلاس درس شرکت کنند.

برنامه های PhD ممکن است برای تکمیل چندین سال طول بکشد، و قیمت ها بسته به دانشجویان انتخاب شده متفاوت هستند. برقراری ارتباط با دانشگاه به طور مستقیم ایده ای را درباره میزان برنامه هزینه می دهد.

با این مقیاس، دانش آموزان ممکن است بتوانند به عنوان مشاوران آموزشی برای مدارس و یا سیاست گذاران، مدیران در سلسله مراتب مدارس و یا محققان در تعلیم و تربیت در دوران کودکی، مشغول به تحصیل باشند. بسیاری از دانش آموزانی که دکترای خود را کسب می کنند، انتخاب می کنند که اساتید شوند. آنها ممکن است بتوانند برنامه های آموزش ابتدایی را مستقیما نظارت کنند و تحقیقات پایان نامه خود را به برنامه های درسی دینی اختصاص دهند. آنها ممکن است بتوانند معلمان را آموزش دهند یا با سازمان های غیر انتفاعی کار کنند که آموزش جوانان فقیر را انجام می دهند.

برنامه های PhD در آموزش ابتدایی دوران کودکی ممکن است در نزدیکی شما، در یک مکان جدید و هیجان انگیز، و یا آنلاین در دسترس باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

 • دکترا
 • آموزش
 • آموزش خردسالان
fields_of_study
 • آموزش (1)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format