Keystone logo

36 دکترا برنامه ها که در آموزش 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • آموزش
 • آموزش
رشته های تحصیلی
 • آموزش (36)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در آموزش

  گرفتن دکترا فرصتی برای دستیابی به اهداف قابل توجهی در طول مطالعه و یادگیری موضوعات جدید و انجام پژوهش است. کسب مدرک دکترا نیازهای شخصی برای دانش را برآورده می کند و همچنین فرصت های پیشرفت حرفه ای را باز می کند. دکترا بالاترین میزان تحصیلات دانشگاهی است.

  دکترای درسی چیست؟ این درجه برای کسانی که علاقمند به تحصیل و تأثیرگذاری بر دیگران هستند، با کمک به آنها یادگیری ارائه می شود. دانش آموزان در این برنامه در روانشناسی پژوهشی و آموزشی و نحوه استفاده از آنها در محیط های آموزشی مختلف آموزش دیده اند. آنها همچنین می توانند پایه های آموزشی، توسعه شناختی و اجتماعی، طراحی آموزشی، یادگیری و نظریه انگیزشی، مدیریت کلاس درس، تحویل برنامه درسی و ارزیابی را مطالعه کنند. سایر کارهای ممکن دیگر شامل عدالت اجتماعی، انطباق، تنوع، روش های تحقیق هنر معاصر و علمی و یادگیری مادام العمر است.

  دانش آموزانی که در یک برنامه دکترا تحصیل می کنند ممکن است در روش های تحقیقاتی ماهر و کسب تجربه در آموزش باشند. آنها همچنین ممکن است مهارت های ارتباطی قوی و شفاهی مربوط به هر شغلی را توسعه دهند.

  هزینه دکترا در آموزش متفاوت است، بسته به مدارس و مکان های آنها. مدت زمان این دوره ممکن است از سه تا پنج سال به طول انجامد. دانش آموزان بالقوه باید قبل از زمان، موسسات مورد نظر خود را بررسی کنند.

  افرادی که دكترای آموزش را دریافت می كنند اغلب به عنوان مدرس، مشاور، محقق، توسعه دهندگان منابع انسانی یا متخصصین زبان شناسی مشغول فعالیت هستند. آنها همچنین خود را به عنوان مشاوران، مدافعان، متخصصان و یا نویسندگان سیاست آموزشی درسی دوره آموزشی و مواد آموزشی می دانند. دارندگان مدرک همچنین دارای فرصت های رهبری زیادی در موسسات آموزشی، از سرپرست یک ناحیه مدرسه به مدرک دانشگاهی یا دانشگاهی می باشند.

  برنامه های PhD در آموزش در موسسات در سراسر جهان در دسترس هستند. دوره های آنلاین یک گزینه برای دانشجویان در هر نقطه با دسترسی به اینترنت، و ارائه انعطاف پذیری برنامه و راحتی. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.