Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در زبان های خارجی آلمانی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • آلمانی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در زبان های خارجی آلمانی

  معمولا پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد پیگیری می کند، دکترای فلسفه بالاترین درجه است که می تواند به دست آورده است. این برنامه شامل مطالعه تحقیقاتی پیشرفته.

  دکترا در آلمان چیست؟ برنامه دکترا در آلمان اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه این زبان در سطح عمیق، یادگیری در مورد تمام جنبه های زبان و افرادی که آن صحبت می کنند. دوره های آموزشی در یک برنامه ممکن است موضوعات کلی پوشش برای کمک به دانشجویان با تحقیقات خود و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در یک برنامه دکترا انتظار می رود. دانش آموزان زبان و زبان شناسی همراه با فرهنگ و تاریخ آلمان را مطالعه کنند. برخی از برنامه ممکن است شانس برای مطالعات خاص در فیلم، مهاجرت، گویش و مذهب است. دانش آموزان ممکن است در زمینه های حقوق، فلسفه، ادبیات و سیاست تخصص. برنامه همچنین ممکن است شامل یک جزء ارز که اجازه خواهد داد دانش آموزان به مطالعه در آلمان است. طول مدت زمان لازم برای تکمیل یک دکترای متفاوت با توجه به جزء پژوهش.

  پس از اتمام دکترا، یک دانش آموز خواهد بود یک متخصص در زبان آلمانی است. مهارت های ارتباطی عالی نیز به نفع یک برنامه می باشد. علاوه بر این، دانش آموزان به طور کلی توسعه اطلاعات تماس های مختلف با حرفه ای در این زمینه است.

  بهترین برآورد هزینه به طور مستقیم از بخش مالی مدرسه آمده است. این به خاطر این واریانس بین تجربه دکترا هر دانش آموز.

  پس از فارغ التحصیلی، یک فرد ممکن است کار در زمینه های مختلف قرار دادن مهارت های خود را در آلمان به استفاده از. این می تواند شامل پیگیری فرصت های تدریس در آموزش عالی و یا در برنامه های ESL برای دانش آموزان آلمانی. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است به عنوان مترجم یا مترجم کار. دیگر گزینه های شغلی شامل روزنامه نگار، عامل دولت، مدیر دفتر مطبوعاتی، نویسنده، سردبیر و کتابدار. دانش آموزان ممکن است کار با شرکت های خصوصی، سازمان های غیرانتفاعی یا سازمان های دولتی را پیدا

  اگر شما علاقه مند در مطالعات پیشرفته به زبان آلمانی، پس از آن مدرک دکترا در آلمان در نظر بگیرید.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.