Filter
دکترا(PhD)
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید 2‏ برنامه دکترا Health Care Management

یک دانش آموز می تواند پس از تکمیل یک مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد وارد یک برنامه دکترا شود. دکترا یکی از بالاترین درجه ها است و دانش آموزان باید یک پروژه تحقیقاتی مستقل را تکمیل کنند که دانش چیزی مهم و اصلی را به دانش انسانی تحمیل کند.

دکترای مدیریت درمانی هیت چیست؟ دانش آموزانی که این درجه را دنبال می کنند، هر دو جنبه مراقبت از بیمار و اجزای کسب و کار در صنعت مراقبت های بهداشتی را یاد خواهند گرفت. تعدادی از حوزه هایی وجود دارد که می توانند در آن تخصص داشته باشند، مثلا سلامت عمومی، که بر یافتن راه حل هایی برای مشکلات بهداشت عمومی تمرکز دارد. علوم اجتماعی بهداشتی و رفتاری به نحوه رفتار انسان و عوامل اجتماعی بر سلامت عمومی مربوط می شود. دیگر تخصص ها بیشتر بر جنبه های اقتصادی مدیریت مراقبت های بهداشتی تمرکز می کنند.

تحقیق مورد نیاز برای دکترا در مدیریت مراقبت های بهداشتی می تواند دانش آموزان مهارت های حل مسئله ای را که برای هر حرفه ای مفید باشد، فراهم می کند. آنها همچنین ممکن است یاد بگیرند که بهینه سازی امکانات مراقبت های بهداشتی، که آنها را استخدام ارزشمند می کند. دانش آموزان می توانند مهارت های رهبری و مدیریتی را تجربه کنند که می تواند منجر به افزایش حقوق شود.

هزینه دستيابی به دکترا بستگی دارد که سالها طول بکشد تا یک دانشجو به اتمام برسد و هزینه تحصیل در دانشگاه. بعضی از مدارس می توانند دانشجویان هزینه های خود را با ارائه بورس، تدریس و کمک های مالی کمک کنند.

با یک دکترا در مدیریت بهداشت و درمان، دانش آموزان به عنوان مدیران در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها در سیستم مراقبت های بهداشتی کار می کنند. آنها ممکن است به عنوان یک مدیر اطلاعات سلامت با پرونده پزشکی یا به عنوان یک مدیر کلینیکی مدیریت بودجه را برای اداره بیمارستان تحمل کنند. مدیران بیمارستان مراقبت های بهداشتی را نظارت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که پروتکل ها در مراکز مراقبت های پزشکی دنبال می شوند. دانش آموزان همچنین ممکن است به عنوان یک مدیر خانه پرستاری که مراقبت از امور مالی، پذیرش و مدیریت را انجام می دهند، کار کنند.

می توانید برای یک دکترا در مدیریت بهداشت Heath در دانشگاه های سراسر جهان مطالعه کنید. اگر دانشگاه های محلی برنامه های خود را ارائه نمی دهند، برنامه های آنلاین گزینه ای هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

2نتایج درHealth Care Management

Bond University

دکتر فلسفه شما فراهم می کند با تخصص تحقیقاتی و همچنین مهارت های قابل انتقال است که شما برای هر دو حرفه دانشگاهی و اجرایی در دانشگاه ها، پژوهش و صنعت آماده خواهد شد. ... [+]

دکتر فلسفه (PhD) باید تحقیقات اولیه قابل توجه باشد. در طول این دوره از درجه نامزد بیشتر خواهد شد توسعه دانش تخصصی خود و ظرفیت های روش شناختی عمیق است. بسته به زمینه تخصصی، درجه اوج در یک پایان نامه 80،000 کلمه. دکترای فلسفه مدرک تحقیقات شناخته شده بین المللی است و یک مسیر به شغل دانشگاهی و یا تحقیقاتی است.

هر دانشکده ارائه می دهد مدرک دکترای فلسفه.

BOND مدرسه کسب و کار

شرایط ورود متقاضیان نیاز به یک حداقل برای اولین بار و یا بالا کلاس در مقطع کارشناسی دوم افتخارات درجه (به حداقل معدل 80٪ برابر) درجه، کارشناسی ارشد (افتخارات)، کارشناسی ارشد با درجه پژوهش، و / یا تظاهرات مربوطه را از ظرفیت پژوهشی.... [-]

استرالیا Robina
January 2020
تمام وقت
208 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Scuola Superiore Sant'Anna

بین المللی دکترا "نوآوری، توسعه پایدار و بهداشت و درمان" و "تغییر و پیچیدگی مدیریت": در مدیریت به دو برنامه های درسی مختلف تقسیم شده است. ... [+]

آزمون کتبی: 25 مه 2015 (شهروندان اتحادیه اروپا)

ارزیابی از عناوین: 2015 ژوئن 3 (شهروندان اتحادیه اروپا و جامعه اروپا)

مصاحبه: 2015 ژوئن 8 (شهروندان اتحادیه اروپا) در بین المللی دکترا در مدیریت "نوآوری، توسعه پایدار و بهداشت و درمان" و "تغییر و پیچیدگی مدیریت": به دو برنامه های درسی مختلف تقسیم شده است.

دکتری دانش آموزان از هر دو آنها سخنرانی همان در پیزا برای سال اول به دنبال خواهد داشت. دانش آموزان در برنامه درسی در "تغییر و پیچیدگی مدیریت" دوره سال دوم در لاکویلا به دنبال خواهد داشت.... [-]

ایتالیا Pisa L'Aquila
October 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی