$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ PhD یونانی

پیگیری درجه بالاتر مانند یک دکترا می تواند یک گام حیاتی در جهت پیشرفت حرفه ای باشد. این تصمیمی است که بسیاری از متخصصان برای دستیابی به وضعیت کارشناس در زمینه های خود می گیرند. یک دکترا در یونانی چیست؟ این نوع برنامه تحصی… اطلاعات بیشتر

پیگیری درجه بالاتر مانند یک دکترا می تواند یک گام حیاتی در جهت پیشرفت حرفه ای باشد. این تصمیمی است که بسیاری از متخصصان برای دستیابی به وضعیت کارشناس در زمینه های خود می گیرند.

یک دکترا در یونانی چیست؟ این نوع برنامه تحصیلی فرصت هایی برای دانش آموزان برای انجام تحقیقات پیشرفته و تخصص در مطالعه یونان باستان یا مدرن ارائه می دهد. این برنامه ها می توانند طیف وسیعی از موضوعات بین رشته ای را از تاریخ باستان، مطالعات کلاسیک، ادبیات کلاسیک و معاصر، درام، فرهنگ و فلسفه ی یونان باستان و فرهنگ مدرن پوشش دهند. هر دو دیدگاه مدرن و تکنیک های مطالعه باستان ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

بخش بزرگی از برنامه های پیشرفته تحصیلی مثل این ممکن است به بررسی موضوعات خاص و سپس ارائه این یافته ها بپردازد. به این طریق، دانش آموزان نه تنها دانش خود را در زمینه های خود بدست می آورند، بلکه همچنین ارتباطات، مهارت های رهبری و تحقیق را بهبود می بخشند.

برنامه های پیشرفته تحصیلی مانند این اغلب بسیار دقیق هستند و نیاز به دوره ترم و ساعت برای تکمیل دارند. ممکن است یک امتحان خروج و الزامات پایان نامه نیز وجود داشته باشد. زمان و هزینه های مورد نیاز از مدرسه تا مدرسه متفاوت است، بنابراین مهم است که با دقت مطالعه و هزینه های تحصیلی تحقیق کنید.

دانش آموزانی که دكترای خود را در یونان به پایان رسانده اند، فرصت دارند به عنوان متخصص در رشته های تحصیل خود شناخته شوند. کار علمی آنها به خوبی در حرفه های دانشگاه و کالج ها به عنوان مشاور، اساتید و محققان مناسب خواهد بود. به عنوان استادان و کارشناسان، آنها همچنین ممکن است فرصت تحقیق و بینش خود را منتشر کنند. به غیر از کار به عنوان معلمان در دانشگاه ها، ممکن است آنها نیز به توسعه دهندگان و نویسندگان برنامه های درسی تبدیل شوند یا آنها بتوانند موقعیتی را برای مترجمان برای سازمان های بین المللی پیدا کنند.

برخی از برنامه های یونانی PhD دارای برخی از امکانات در دسترس هستند، اما کلاس های کلاس های سنتی نیز در بسیاری از مدارس مختلف در سراسر جهان ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
University of Johannesburg
ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی

در یک مدرک دکترا ، دانشجویان توانایی خود را در انجام تحقیقات اصلی ثابت می کنند. در حالت ایده آل ، این تحقیق باید منجر به انتشار مقاله یا کتاب شود. نمی توان ارزش سازنده یک مدرک ... +

در یک مدرک دکترا ، دانشجویان توانایی خود را در انجام تحقیقات اصلی ثابت می کنند. در حالت ایده آل ، این تحقیق باید منجر به انتشار مقاله یا کتاب شود. نمی توان ارزش سازنده یک مدرک دکترا را بیش از حد ارزیابی کرد: کسب مهارت و تمرین مهارت های تفکر خلاق و اصلی ، حل مسئله ، خواندن انتقادی ، تجزیه و تحلیل و سنتز. موضوع مدرک باید به درک ما از تمدن یونان (باستان ، هلنیستی ، بیزانس یا مدرن) و سهم آن در تمدن غربی (نظریه سیاسی ، فلسفه ، دین ، ادبیات ، تئاتر ، فیلم ، دین ، معماری و غیره) کمک کند. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
فوریه 2023
31 اکتبر 2022
پردیس دانشگاهی