PHDTAHSILAT.COM

‏ درجه دکترا آموزش از راه دور را ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی در بریتانیا

‏ ملاحظه کنید تحصیلات دکترا آموزش از راه دور را ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی در بریتانیا 2019‏

دکترا و یا دکتر در فلسفه مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد اعطا شده توسط دانشگاه است. هنگامی که یک برسد دکترا او اغلب ممکن است به عنوان یک دکتر مراجعه شود.

ورزش و ورزش برنامه های روانشناسی می توانید کمک به دانش آموزان در مورد رابطه بین ذهن و بدن را یاد بگیرند، به خصوص به عنوان آن را به فعالیت بدنی مربوط است. این دوره از مطالعه می توانید همه چیز از آناتومی به سلامت روان را پوشش میدهد.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید - بهترین مدارک دکترای آموزش از راه دور را ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی در بریتانیا 2019‏

1نتایج درورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی, بریتانیا, آموزش از راه دور

دکترای علوم انسانی

London South Bank University
Campus Online تمام وقت پاره وقت 3 - 6  May 2019 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

تحقیق علوم ورزشی و ورزش در LSBU با کیفیت بالا است؛ 73٪ از تحقیقات ما در زمینه علوم ورزشی و ورزش دو ردیف برتر را به خود اختصاص داده اند: 4 * جهان برتر یا 3 * عالی بین المللی برای کیفیت کلی توسط چارچوب تحقیقات تعالی (REF) 2014. 90٪ 4 * یا 3 * برای 'تاثیر' (دستیابی و اهمیت) و 75٪ 3 * برای "محیط زیست" - "به تولید تحقیقات از کیفیت عالی بین المللی با توجه به حیاتی و پایداری آن".