PHDTAHSILAT.COM

‏ دکترای فلسفه آموزش از راه دور را ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی

‏ جستجو کنید PhDs آموزش از راه دور را ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی 2019‏

سود دکترا نیاز به مطالعات گسترده و تلاش شدید روانی. دکترای مطالعه علمی که در آن شما برای چهار تا شش سال تمرکز پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود را است، و که منجر، در صورت موفقیت، به درجه دکترا، بالاترین مدرک دانشگاهی.

در این مطالعه از ورزش و ورزش روانشناسی طراحی شده است به کشف چگونگی فعالیت های ورزشی است مربوط به بهداشت روانی و سلامتی کلی. دانش آموزان در یکی از این برنامه ممکن است در مورد همه چیز، از روانپزشکی به فیزیولوژی یاد بگیرند.

حتی اگر شرکت در کلاس آموزش از راه دور من آنلاین، چندین دانشگاه نگه شروع در چندین محل. شما حتی می تواند قطع مصرف کلاس برای هفته ها در طول سال بدون خروج و بدون پرتاب وام های دانشجویی خود را به بازپرداخت. این یک استدلال قوی بسیاری از مردم در هنگام ثبت نام در کلاس های آموزش از راه دور نگاه است.

‏ همین امروز اقدام کنید ، درجه های PhD آموزش از راه دور را ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی 2019‏

1نتایج درورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی, آموزش از راه دور

دکترای علوم انسانی

London South Bank University
Campus Online تمام وقت پاره وقت 3 - 6  May 2019 بریتانیا London + {تعداد} بیشتر

تحقیق علوم ورزشی و ورزش در LSBU با کیفیت بالا است؛ 73٪ از تحقیقات ما در زمینه علوم ورزشی و ورزش دو ردیف برتر را به خود اختصاص داده اند: 4 * جهان برتر یا 3 * عالی بین المللی برای کیفیت کلی توسط چارچوب تحقیقات تعالی (REF) 2014. 90٪ 4 * یا 3 * برای 'تاثیر' (دستیابی و اهمیت) و 75٪ 3 * برای "محیط زیست" - "به تولید تحقیقات از کیفیت عالی بین المللی با توجه به حیاتی و پایداری آن".