$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ دکترا هنر های کامپیوتری

یک دکتر فلسفی یا دکترا یکی از بالاترین درجه هایی است که یک دانش آموز می تواند کسب کند. PhDs در تعدادی از موضوعات در دسترس است و شامل یک مطالعه فردی شدید در مورد موضوع انتخاب دانش آموز است. این برنامه ها معمولا برای تکمیل شدن د… اطلاعات بیشتر

یک دکتر فلسفی یا دکترا یکی از بالاترین درجه هایی است که یک دانش آموز می تواند کسب کند. PhDs در تعدادی از موضوعات در دسترس است و شامل یک مطالعه فردی شدید در مورد موضوع انتخاب دانش آموز است. این برنامه ها معمولا برای تکمیل شدن دو تا سه سال طول می کشد.

دکترای هنرهای رایانه چیست؟ مطالعه هنرهای کامپیوتری یک زمینه منحصر به فرد و گسترده در هنرهای زیبا است که طراحی هنری سنتی با تکنولوژی و نرم افزار رایانه ها را شامل می شود. دوره های این موضوع می تواند شامل انیمیشن کامپیوتری، برنامه نویسی کامپیوتر، طراحی گرافیک و موارد دیگر باشد. در حالی که یک برنامه دکترا در این زمینه به مراتب نادر است، انتظار می رود که زمینه خود را برای دهه های آینده گسترش دهد. دانش آموزان هنر کامپیوتری ممکن است غلظت در گرافیک و انیمیشن، مهارت های نرم افزاری، داستان نویسی، تاریخ هنر و غیره را انتخاب کنند.

دانش آموزانی که دارای مدرک تحصیلی در رشته کامپیوتر هستند ممکن است مهارت های متعددی کسب کنند که می تواند در تعدادی از حرفه ها به آنها کمک کند. این دانش آموزان به طور مستقل به خوبی کار می کنند و مهارت های سازمان قوی دارند. دانش آموزان نیز یک حس خوب طراحی و زیبایی را در بر می گیرند.

هزینه یک مدرک دکترا تحت تأثیر نوع دانشگاه ارائه برنامه، جایی که برنامه در آن قرار دارد و مدت زمان لازم برای تکمیل برنامه، تحت تأثیر قرار می گیرد. برای معلومات خاص تحصیلی، دانش آموزان باید با دفاتر پذیرش مدرسه تماس بگیرند.

بسیاری از حرفه های مرتبط با مدرک هنر کامپیوتر وجود دارد، اما کسب درجه پیشرفته مانند دکترا می تواند دانش آموزان را برای مجموعه ای از امکانات آماده است. بسیاری از دانشآموزان در سطح دکترا به دنبال تحصیلات دانشگاهی و تحصیل به عنوان استاد دانشگاه هستند. دیگران می توانند در موقعیت های هنری در گالری های هنری یا کار به عنوان مدیر یک سازمان هنری تلاش کنند. همچنین فرصت های خود اشتغالی برای دانش آموزان به عنوان انیماتور، طراحان گرافیک، توسعه دهندگان وب، توسعه دهندگان بازی و بسیاری دیگر وجود دارد.

بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان درجه دکتری را ارائه می دهند. دانش آموزان حتی ممکن است در خارج از کشور تحصیل کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
The Hong Kong University of Science and Technology
هنگ کنگ

محاسبات و هنرهای رایانه ای (CMA) همه گیر در زندگی روزمره ما هستند و ما آنها را در فیلم ها ، بازی ها ، موزه ها ، تبلیغات ، اخبار و بسیاری دیگر از تجربیات رسانه ای می بینیم. توس ... +

محاسبات و هنرهای رایانه ای (CMA) همه گیر در زندگی روزمره ما هستند و ما آنها را در فیلم ها ، بازی ها ، موزه ها ، تبلیغات ، اخبار و بسیاری دیگر از تجربیات رسانه ای می بینیم. توسعه سریع فناوری اطلاعات مانند هوش مصنوعی ، واقعیت افزوده ، علم داده ، هواپیماهای بدون سرنشین ، ربات ها ، مواد جدید و نمایشگرها و تعامل انسان و رایانه باعث تغییر چشم انداز رسانه ها و هنرهای محاسباتی شده است. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 - 4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی