$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ برنامه دکترای هنرهای کاربردی

دانش آموزانی که به دنبال دکترا هستند معمولا امید به دست آوردن دانش تخصصی در یک زمینه متمرکز مطالعه دارند. در طول زمان در یک برنامه، دانش آموزان ممکن است فرصت داشته باشند تا به طور کامل یک تمرکز پژوهشی را توسعه دهند. این رو… اطلاعات بیشتر

دانش آموزانی که به دنبال دکترا هستند معمولا امید به دست آوردن دانش تخصصی در یک زمینه متمرکز مطالعه دارند. در طول زمان در یک برنامه، دانش آموزان ممکن است فرصت داشته باشند تا به طور کامل یک تمرکز پژوهشی را توسعه دهند. این رویکرد ممکن است به دانش آموزان کمک کند تا تعدادی از گزینه های حرفه ای جدید را پیدا کنند.

دکترای هنرهای کاربردی چیست؟ در این برنامه، دانش آموزان ممکن است فرصتی برای کشف رویکردهای هنری داشته باشند، در حالی که بدست آوردن دانش عمیق از توسعه محصول. دانش آموزان می توانند روش هایی را در نظر بگیرند که خلاقیت و طراحی مواد با هم کار می کنند تا کالاهای قابل فروش را ایجاد کنند. برنامه ها اغلب بر یک رویکرد متقابل انسانی متمرکز می شوند، زیرا آنها به سنت های هنری و ابزارهای کسب و کار نگاه می کنند. دوره مطالعه اغلب در کلاس ها و کارگاه های آموزشی در موضوعات مانند فن آوری، مد، رسانه های دیجیتال، فیبر هنر، رفتار مصرف کننده و معماری تمرکز می کند.

دانش آموزانی که این دکترا را کسب می کنند ممکن است انواع نتایج مثبت را بیابند. رویکردهای خلاقانه توسعه یافته ممکن است به فارغ التحصیلان کمک کند تا کارفرمایان را بیشتر انعطاف پذیر کنند علاوه بر این، تحلیل دانش مصرف کننده و بازاریابی بازاریابی می تواند چشم انداز شغلی دانش آموزان را در سراسر صنایع بهبود بخشد.

قیمت درجه متفاوت است. موسسات ممکن است نیاز به هزینه ها و هزینه های متفاوت داشته باشند، و دانشجویان می توانند با توجه به زمان تکمیل آن متفاوت باشند. دانش آموزان باید از اطلاعات و توصیه های موجود برای ایجاد بودجه ای که برای آنها مناسب باشد، استفاده کنند.

پس از اتمام، دانش آموزان ممکن است قادر به کشف انواع حرفه ها باشند. اغلب دانشجویان می توانند موقعیت خود را به عنوان طراحان محصول در شرکت های بزرگ و کوچک انتخاب کنند. برخی از دانش آموزان ممکن است مشاغل را در شرکت های بازاریابی به عنوان محققان یا طراحان گرافیک پیدا کنند. علاوه بر این، مکان هایی برای انیماتورها و طراحان برای شرکت های فیلم، تلویزیون و بازی های ویدئویی وجود دارد. دانش آموزان دیگر می توانند در دانشگاه ها به عنوان استادان و محققان در این زمینه ادامه دهند، جایی که آنها ممکن است رویکردهای هنری جدید را توسعه دهند.

با انتخاب یک موسسه که در سرتاسر جهان قرار دارد، با استفاده از دکتری در زمینه هنرهای کاربردی، می توانید از آن استفاده کنید. دانش آموزان حتی ممکن است برای دسترسی به فرصت های آنلاین که می توانند از خانه حضور داشته باشند، انتخاب می کنند. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Paul-Valéry Montpellier 3 University
مونت پلیر, فرانسه

آموزش دکترا آموزش در و از طریق تحقیق و تجربه تحقیق حرفه ای است. منجر به تولید دانش جدید می شود.

آموزش دکترا آموزش در و از طریق تحقیق و تجربه تحقیق حرفه ای است. منجر به تولید دانش جدید می شود. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
فرانسوی
پردیس دانشگاهی