PHDTAHSILAT.COM

‏ 3‏ PhD بهترین در هند را بیابید 2019/2020‏

هند ارائه می دهد بسیاری از موسسات آموزشی با کیفیت بالا برای کسب مدرک دکترا در بسیار مورد احترام. این یک محیط تحریک کننده برای یادگیری و پژوهش است واقعا. نامزدهای درآمد دکترا در هند از یادگیری در کنار دیگر نامزدها بین المللی و محلی با انگیزه، رقابت، و بسیار مورد توجه و همچنین اعضای هیئت علمی بهره مند شوند. علاوه بر این، نفوذ هند در بازار جهانی در حال رشد است آن را به عنوان یک مرکز مالی و اقتصادی می شود.

داوطلبان علاقمند به دنبال مدرک دکترا در هند باید گزینه های زیادی برای انتخاب در زمینه های بسیاری از مطالعه، از بیوشیمی، به علوم کامپیوتر، به انسان شناسی. برنامه های مورد نیاز ممکن است بسته به دانشگاه متفاوت است. برای شروع مطالعات برای دکترا در هند، برخی از دانشگاه ها ممکن است آزمون ورودی نیاز دارد. به اهدا دکترا در هند، نامزد مورد نیاز برای انجام پژوهش و دفاع از پایان نامه یا رساله خود.

اگر شما به دنبال برای یک مکان هیجان انگیز را به مطالعه، پس از آن مدرک دکترا در هند در نظر بگیرند.حرکت از طریق گزینه های بسیاری زیر و شما ممکن است پیدا کردن آنچه شما به دنبال داشته شده!

نتایج Filter

دکترا

Vishwakarma Institute of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 - 5 سال ها ژوئیه 2020 هندوستان پونه

برنامه دکترا ارائه شده توسط موسسه نیاز به یک پایان نامه دکترا اصلی است که باید در سهم قابل توجهی به که درست شود. هدف از این برنامه این است که همگام با گسترش مرزهای دانش در مدیریت و علوم اجتماعی وسیع تر است. متوسط ​​مدت زمان برنامه 4-5 سال است.

برنامه دکتری در مدیریت

Institute Of Finance And International Management (IFIM)
پردیس دانشگاهی تمام وقت ژوئیه 2020 هندوستان بنگالورو

اطلاع رسانی رجوع بدون: VTU / ACA / 2006-07 / 2538 مورخ 2006 ژوئیه 12، IFIM مدرسه کسب و کار)، است که توسط دانشگاه Visvesvaraya فن آوری (VTU) اجازه داده شده است، بلگایوم به ارائه یک برنامه دکتری در مدیریت. بنابراین، IFIM مدرسه کسب و کار است تمایز منحصر به فرد بودن در میان چند موسسه مستقل در این کشور به رسمیت شناختن اعطا می شود این توسط دانشگاه.

برنامه همکار در مدیریت (FPM) - abpm

Indian Institute of Plantation Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها ژوئیه 2020 هندوستان بنگالورو

FPM-ABPM تمام وقت مسکونی، برنامه دکتری که آموزش دانشمندان آینده نگر برای تبدیل شدن به محققان بسیار ماهر و نوآورانه و معلمان در جنبه های مختلف مدیریت مربوط به کشت و زرع و کشاورزی کسب و کار و کالا بخش همراه است.