Filter
دکترا(PhD)
مجارستان Budapest نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ مرور کنید تحصیلات دکترا پاره وقت را مهندسی سیدنی مجارستان 2019‏

دکترا مدرک دکترا است، به طور خاص "دکتر فلسفه " درجه نامیده می شود. این گمراه کننده است، زیرا دارندگان مدرک دکترا هستند لزوما فیلسوفان (مگر اینکه مدرک خود را در فلسفه به دست آورده!). گفت که، دریافت کنندگان دکتری قادر به شرکت در آزمایش های فکر، عقل در مورد مشکلات و حل مشکلات در راه پیچیده.

شما فقط می توانید در یک موقعیت برای حل مشکلات مهندسی پیشرفته اگر شما آموزش دکترا در مهندسی باشد. به عنوان دانشجوی دکتری پذیرفته، باید مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی یا موضوع مرتبط نگه دارید و آزمون ورودی جامع منتقل می کند.

مجارستان کشوری محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این است که در حوزه کارپات قرار دارد و توسط اسلواکی به شمال، اوکراین و رومانی به شرق، صربستان و کرواسی به سمت جنوب، اسلوونی به جنوب غربی و اتریش در غرب هم مرز است.

بوداپست پایتخت شهرستان از مجارستان و نهم بزرگترین در اتحادیه اروپا است. به عنوان بزرگترین در کشور، آن را به عنوان یک مرکز برای فعالیت های تجاری و صنعتی در میان دیگران خدمت می کند. این نزدیک به بیست موسسات آموزش عالی در داخل مرزهای آن است.

‏ همین امروز اقدام کنید - دوره های دکترای پاره وقت را مهندسی سیدنی در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهندسی, Budapest

درجه های تحصیلی
محل
مجارستان
Budapest
نوع تحصیل
سرعت
National University of Public Service

در تقریب اول، نقش شاخه جدید مدرسه دکترا را می توان بر اساس علوم نظامی و مهندسی مرتبط تعیین کرد. بر این اساس، علوم نظامی را می توان به عنوان یک رشته تعیین کرد که یافته های ... [+]

‏ پاره وقت را مهندسی سیدنی در مجارستان مدارک دکترای. اهداف، وظایف و نقش KMDI در علوم بین المللی

اهداف اصلی مدرسه دکترای ما را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت بالا برای دانش آموزان دکترای خود، آموزش آنها را از طریق تحقیقات برای تبدیل شدن به نسل بعدی نخبگان آموزشی و تحقیق، در درجه اول برای دانشکده های علوم مهندسی نظامی؛برای آموزش نخبگان تحقیقاتی برای پاسخگویی به نیازهای کاربر و بازار (کوتاه و بلند مدت)، به ویژه برای انجام کارآفرینان، سازمان دهندگان و کارشناسان ارشد ارتشی با کیفیت بالا در تحقیقات فنی نظامی در سطوح ملی و ناتو و غیر نظامیان سازمان های مرتبط با زمینه های تحقیقاتی علوم مهندسی نظامی؛برای افزایش کارآموزی آموزشی و پژوهشی مدرسه و کارکنان دانشگاهی آن، انتشار منظم نتایج تحقیقات جدید خود را در مجلات معتبر علمی و بین المللی علمی، کنفرانس ها؛برای تولید یافته های تحقیق قابل اندازه گیری از طریق مقایسه بین المللی توسط استادان (ناظران) و دانشجویان دکترا؛برای ایجاد کارگاه های پژوهشی برای آموزش نخبگان و برای توسعه موفقیت آمیز برتری؛برای اطمینان سازماندهی عالی و مدیریت با کیفیت و مدیریت آموزش و تحقیق با توجه خاص به افزایش بهره وری (ارائه هر کس به دسترسی به اطلاعات و زیرساخت، برای آنها موثرتر و کارآمدتر)، برای ایجاد تبلیغات (بازدید از اعضای، مربیان، مخالفان ، منتقدان) و انطباق دقیقی با اخلاق علمی.نقش علوم مهندسی نظامی... [-]
مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی