Filter
دکترا(PhD)
مجارستان نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ مروری بر تمامی دوره های دکترا پاره وقت را مهندسی در مجارستان 2019‏

سود دکترا نیاز به مطالعات گسترده و تلاش شدید روانی. دکترای مطالعه علمی که در آن شما برای چهار تا شش سال تمرکز پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود را است، و که منجر، در صورت موفقیت، به درجه دکترا، بالاترین مدرک دانشگاهی.

پس از پیشرفت در علوم کاربردی و مطالعات مهندسی، شما اعطا دکترا در مهندسی. آموزش و پرورش در مهندسی دکترا نتایج را به نوآوری، پژوهش و آموزش عالی در این زمینه. شما می توانید برای دوره در بسیاری از دانشگاههای انگلستان و آمریکا و همچنین سایر نهادهای قابل اجرا در سراسر جهان ثبت نام.

مجارستان کشوری محصور در خشکی در اروپا مرکزی است. این است که در حوزه کارپات قرار دارد و توسط اسلواکی به شمال، اوکراین و رومانی به شرق، صربستان و کرواسی به سمت جنوب، اسلوونی به جنوب غربی و اتریش در غرب هم مرز است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید ، بهترین مدارک دکترای پاره وقت را مهندسی در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهندسی, مجارستان

National University of Public Service

در تقریب اول، نقش شاخه جدید مدرسه دکترا را می توان بر اساس علوم نظامی و مهندسی مرتبط تعیین کرد. بر این اساس، علوم نظامی را می توان به عنوان یک رشته تعیین کرد که یافته های ... [+]

‏ بهترین درجه های دکترا پاره وقت را مهندسی در مجارستان. اهداف، وظایف و نقش KMDI در علوم بین المللی

اهداف اصلی مدرسه دکترای ما را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت بالا برای دانش آموزان دکترای خود، آموزش آنها را از طریق تحقیقات برای تبدیل شدن به نسل بعدی نخبگان آموزشی و تحقیق، در درجه اول برای دانشکده های علوم مهندسی نظامی؛برای آموزش نخبگان تحقیقاتی برای پاسخگویی به نیازهای کاربر و بازار (کوتاه و بلند مدت)، به ویژه برای انجام کارآفرینان، سازمان دهندگان و کارشناسان ارشد ارتشی با کیفیت بالا در تحقیقات فنی نظامی در سطوح ملی و ناتو و غیر نظامیان سازمان های مرتبط با زمینه های تحقیقاتی علوم مهندسی نظامی؛برای افزایش کارآموزی آموزشی و پژوهشی مدرسه و کارکنان دانشگاهی آن، انتشار منظم نتایج تحقیقات جدید خود را در مجلات معتبر علمی و بین المللی علمی، کنفرانس ها؛برای تولید یافته های تحقیق قابل اندازه گیری از طریق مقایسه بین المللی توسط استادان (ناظران) و دانشجویان دکترا؛برای ایجاد کارگاه های پژوهشی برای آموزش نخبگان و برای توسعه موفقیت آمیز برتری؛برای اطمینان سازماندهی عالی و مدیریت با کیفیت و مدیریت آموزش و تحقیق با توجه خاص به افزایش بهره وری (ارائه هر کس به دسترسی به اطلاعات و زیرساخت، برای آنها موثرتر و کارآمدتر)، برای ایجاد تبلیغات (بازدید از اعضای، مربیان، مخالفان ، منتقدان) و انطباق دقیقی با اخلاق علمی.نقش علوم مهندسی نظامی... [-]
مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی