PHDTAHSILAT.COM

‏ ملاحظه کنید درجه های PhD پاره وقت را مهندسی محیط زیست سیدنی مالزی 2019‏

دکترا مخفف دکتر فلسفه است. این مدرک برنامه تحصیلات تکمیلی تحویل به یک محقق دانشجویی در سطح بالا است که تحقیقات عمیق در یک میدان و یا موضوع خاص انجام شده است.

مهندسی محیط زیست به شاخه ای از مهندسی است که هدف را به راه حل های زیست محیطی طولانی مدت به مشکلات جهانی مانند کمبود آب تمیز، آلودگی و درمان ضایعات اشاره دارد. مهندسین محیط زیست با شرکت های کار به توسعه راه حل برای این مشکلات در حالی که همچنین ابداع طرحی برای جلوگیری از آلودگی آینده است.

اگر شما نیاز به بهترین محیط مطالعه در آسیا، ثبت نام به آموزش عالی در مالزی.این کشور با فرهنگ غنی و فعالیت های گسترده و به شما است را سرگرم و آرام که شما در کشور مطالعه

این شهرستان زیبا از مالزی برای دانشگاه های بین المللی و افزایش گردشگری و تجارت شناخته شده است. Kajang است برای موسسات آموزشی خود را مانند دانشگاه تناگا ناسیونال (UNITEN) و دانشگاه ناتینگهام شناخته شده است. این دانشگاه ارائه طیف گسترده ای از دوره های.

‏ همین امروز اقدام کنید - درجه های دکترا پاره وقت را مهندسی محیط زیست سیدنی در مالزی 2019‏

1نتایج درمهندسی محیط زیست, Kajang Filter

دکتر در فلسفه در محیط ساخته شده (توسط پژوهش)

Infrastructure University Kuala Lumpur
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 - 6 سال ها ژانویه 2020 مالزی Kajang + {تعداد} بیشتر

دکتر فلسفه (PhD) در برنامه محیط زیست ساخته شده با هدف ارائه فرصت به متخصصان و فارغ التحصیلان به دنبال دانش بالاتر از طریق تجزیه و تحلیل، سنتز و پژوهش در به چالش کشیدن بخش محیط زیست ساخته شده است. این برنامه برای کسانی که انتظار می رود به شرکت در یک کار حرفه ای در پژوهش، آموزش و یا کار فنی از طبیعت پیشرفته توصیه می شود.