PHDTAHSILAT.COM

‏ ببینید مدارک دکترای پاره وقت را مهندسی محیط زیست سیدنی بریتانیا 2019‏

دکترا مخفف دکتر فلسفه است. این مدرک برنامه تحصیلات تکمیلی تحویل به یک محقق دانشجویی در سطح بالا است که تحقیقات عمیق در یک میدان و یا موضوع خاص انجام شده است.

مهندسی محیط زیست به شاخه ای از مهندسی است که هدف را به راه حل های زیست محیطی طولانی مدت به مشکلات جهانی مانند کمبود آب تمیز، آلودگی و درمان ضایعات اشاره دارد. مهندسین محیط زیست با شرکت های کار به توسعه راه حل برای این مشکلات در حالی که همچنین ابداع طرحی برای جلوگیری از آلودگی آینده است.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

بلفاست دارای دو دانشگاه - ملکه 'ها بلفاست دانشگاه و در دانشگاه اولستر. همچنین موسسه بلفاست بیشتر و آموزش عالی، در حال حاضر به عنوان کالج متروپولیتن بلفاست، یکی از بزرگترین کالج در انگلستان با 55 هزار دانش آموزان شناخته شده وجود دارد.

‏ همین امروز اقدام کنید و درجه های دکترا پاره وقت را مهندسی محیط زیست سیدنی در بریتانیا 2019‏

1نتایج درمهندسی محیط زیست, Belfast Filter

دکترای برنامه ریزی محیط زیست

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 سال ها سپتامبر 2019 بریتانیا Belfast + {تعداد} بیشتر

موسسه برنامه ریزی فضایی و محیطی (ISEP) یکی از سریعترین محیط های تحقیقاتی در حال توسعه و پویا در انگلستان است.