Filter
دکترا(PhD)
بریتانیا Northern Ireland نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ مرور کنید برنامه های دکترا پاره وقت را مهندسی عمران سیدنی بریتانیا 2019/2020‏

بنا بر موسسه تحصیلی و کشوری که PhD در آنجا ارائه می شود، این درجه می تواند انواع مختلفی داشته باشد. بیشتر متخصصین و محققین به دلیل انگیزه قوی برای مشارکت با جامعه دانشگاهی و علاقه به کندوکاو واقعی در زمینه رشته انتخابی خود به دنبال درجه PhD هستند.   

اگر شما صاحب مدرک کارشناسی در زمینه مهندسی عمران می باشد، شما ممکن است بخواهید برای پیشبرد دانش خود را. ثبت نام برای مدرک دکترا در مهندسی عمران، که به عنوان بالاترین درجه در دانشکده عمل می کند. این ساختار به شما کمک کند که تخصص با پژوهش با کیفیت در تجربی و رشته های تحلیلی از دوره. را انتخاب کنید به تمرکز بر روی مدیریت ساخت و ساز و مهندسی، بزرگراه و ترافیک مهندسی و یا سیستم زیر ساخت های شهری مهندسی و مدیریت به ذکر چند رشته.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید درباره رشته های دکترا پاره وقت را مهندسی عمران سیدنی در بریتانیا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهندسی عمران, Northern Ireland

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

مرکز تحقیقاتی چالش های بزرگی را در زمینه مهندسی عمران، با ایجاد همکاری های بین المللی موجود و در حال توسعه ایجاد می کند. ... [+]

بررسی اجمالی

مرکز تحقیقاتی چالش های بزرگی را در زمینه مهندسی عمران، با ایجاد همکاری های بین المللی موجود و در حال توسعه ایجاد می کند. پشتیبانی مالی برای برآورده ساختن این چالش ها از طریق هر دو پروژه های داخلی دانشگاه (برای زیرساخت ها و تسهیلات پیشرفته) و تامین مالی خارجی از کمک های دولتی، موسسات خیریه و پشتیبانی صنعتی مستقیم به دست می آید.

این تحقیق به چالش های بزرگ انرژی، کربن، آب پاک، زیرساخت ها مربوط می شود. بررسی افراط و تعیین محدودیت های جدید. زمینه های پژوهشی کلیدی عبارتند از:... [-]

بریتانیا Belfast
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی