Filter
دکترا(PhD)
اسپانیا Ferrol نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ ملاحظه کنید درجه های دکترا پاره وقت را مهندسی صنایع سیدنی اسپانیا 2019‏

بنا بر موسسه تحصیلی و کشوری که PhD در آنجا ارائه می شود، این درجه می تواند انواع مختلفی داشته باشد. بیشتر متخصصین و محققین به دلیل انگیزه قوی برای مشارکت با جامعه دانشگاهی و علاقه به کندوکاو واقعی در زمینه رشته انتخابی خود به دنبال درجه PhD هستند.   

زمینه مهندسی صنایع بر طراحی، برنامه ریزی و بهینه سازی فرایندهای تولید و تولید تمرکز دارد. دوره های آموزشی شامل موضوعاتی مانند فیزیک، حسابداری و آمار می شود. فرصت های شغلی در بخش هایی از مراقبت های بهداشتی به لجستیک موجود است.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید درباره رشته های دکترای فلسفه پاره وقت را مهندسی صنایع سیدنی در اسپانیا 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهندسی صنایع, Ferrol

درجه های تحصیلی
محل
اسپانیا
Ferrol
نوع تحصیل
سرعت
Universidade da Coruña

برنامه دکترا در مهندسی دریایی و صنعتی یک مدرک رسمی دانشگاه است که به دنبال آموزش کارشناسان در این دو زمینه تکنولوژیکی است، با توجه به اینکه آموزش های تحصیل شده علمی، اجتم ... [+]

معرفی

برنامه دکترا در مهندسی دریایی و صنعتی یک مدرک رسمی دانشگاه است که به دنبال آموزش کارشناسان در این دو زمینه تکنولوژیکی است، با توجه به اینکه آموزش های تحصیل شده علمی، اجتماعی، علمی و حرفه ای است.

هدف آن ارتقاء تعالی در تحقیقات در حوزه های خود است، به دنبال ایجاد ارتباط بین تحقیقات علمی کاربردی و محیط تولید صنعتی درگیر در ساخت کشتی.

چرا درجه تحصیل می کنید؟

مهندسان نیروی دریایی و صنعتی متخصصین بسیار متعهد با زمینه های بسیار متنوعی هستند. این برنامه امکان تعمیق در زمینه های مختلف مهندسی را از جنبه های فنی، از جمله تجربیات، به جنبه های سازمان، مدیریت و هدایت ارائه می دهد.... [-]

اسپانیا Ferrol
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
3 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی