PHDSTUDIES

‏ بیابید 4‏ درجه PhD مطالعه محیط زیست

یک دکترا دارای مدرک تحصیلی عالی برای فردی است که پایان نامه خود را براساس تحقیقات اصلی در یک منطقه انتخابی ارائه کرده است. دکترای دکترا فلسفه است و دانشجویان را برای یک حرفه تخصصی در زمینه خود آماده می کند.

دکترای مطالعات محیطی چیست؟ این برنامه برای آموزش افراد در مورد تعاملات پیچیده بین سیستم های سیاره، سیستم اقتصادی اجتماعی و اکوسیستم طراحی شده است. برای کمک به دانش آموزان، درک وسیع تر از این که چگونه این عوامل بر یکدیگر تاثیر می گذارند، می توانند درس های خود را بر خدمات طبیعی، روابط بین سلامت و محیط زیست و توسعه اجتماعی و اقتصادی متمرکز کنند. افراد ممکن است در مورد چگونگی توسعه پایدار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، در مورد مسائل اجتماعی فوری و در مورد قانون به عنوان آن مربوط به محیط زیست یاد بگیرند.

افرادی که از این برنامه فارغ التحصیل می شوند، دارای بینش بیشتری نسبت به مشکلات بین رشته ای هستند که محیط زیست و اقتصاد را آزار می دهند. بسیاری از آنها قادر به حل مسائل پیچیده و همچنین استفاده از روش های علمی برای ایجاد نتیجه گیری آگاهانه هستند. هر یک از این مهارتها ممکن است به آنها کمک کند که در کار و زندگی موفق باشند.

هزینه یک دکترا متفاوت و وابسته به تعدادی از عوامل است. محل برنامه و مدت زمان دو عامل مهم است که می تواند هزینه های کل آموزش و پرورش را تحت تاثیر قرار دهد.

افرادی که فارغ التحصیل دکترای مطالعات محيط زيست میباشند قادر به ادامه کار حرفه ای هستند. چندین صنایع نیاز دارند که دارنده این درجه باشند و فرد بتواند در زمینه های دانشگاهی، تحقیق و توسعه، دولت، کسب و کار و اداره دولتی موفق شود. برخی از عناوین شغلی ممکن است شامل استاد، مدیر عمومی، مشاور، برنامه ریزان و متخصص توسعه و ارزیابی تاثیرات پایداری باشد.

مدارس بیشتر و بیشتر برنامه هایی دارند که با مطالعات محیطی مقابله می کنند و بسیاری از برنامه های آنلاین را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های نزدیک شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درمطالعه محیط زیست Filter

Matej Bel University
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

کمیته امتحان توسط رئیس دانشکده علوم طبیعی منصوب کرد.

اطلاعات بیشتر

دکترا در مطالعات محیطی و روستایی

Pontificia Universidad Javeriana
دکترا(PhD)
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
6&nbsp;-&nbsp;12 ترم ها
Spanish
پردیس دانشگاهی

دکترای مطالعات محیط زیستی و روستایی دوره دانشکده در زمینه مطالعات محیطی و روستایی را در آموزش محققان سطح بالا متمرکز کرده است که از نظر کیفیت، علوم و حرفه های خود برجسته هستند ...

اطلاعات بیشتر

مقاطع تحقیقاتی (MPhil / PhD) در توسعه ، محیط زیست و سیاست

SOAS University of London
کارشناسی ارشد
دکترا(PhD)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
30 ژوئن 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

MPhil / PhD در توسعه ، محیط زیست و سیاست ارائه می دهد آموزش و تجربه پیشرفته تحقیق در سطح دکترا در مناطق در تقاطع توسعه ، محیط زیست و سیاست. یکی از ویژگی های اصلی برنامه تأکید ...

اطلاعات بیشتر

دکترا در فلسفه در تولید حیوانات و منابع طبیعی

Universidad Autonoma de Chihuahua
دکترا(PhD)
ژوئیه 2020
<
تمام وقت
<
8 ترم ها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

این برنامه بر آموزش جامع منابع انسانی در سطح تحصیلات تکمیلی متمرکز است که با شرکت در فعالیت های تولید، اعتبارسنجی و / یا انتقال دانش، و همچنین آموزش حرفه ای، با پیشنهادات نوآو ...

اطلاعات بیشتر