Filter
دکترا(PhD)
مجارستان Budapest نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ جستجو کنید رشته های دکترای فلسفه پاره وقت را مطالعات مهندسی سیدنی مجارستان 2019‏

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

رشته مهندسی و فناوری تلفیقی از تاکید بر تئوری مهندسی و تاکید بر فناوری عملی است. دانشجویان مهندسی و فناوری می آموزند چگونه مفاهیم و طرح های مهندسی را در زندگی روزمره و در محیط های فن آورانه گوناگون به کار گیرند.

کشور محصور در خشکی در منطقه مرکزی اروپا با مجارستان به عنوان زبان رسمی خود را. ریاضیات کشور و رویکرد علم برجسته هستند. این خانه اولین موسسه فن آوری در جهان. اینجاست که اولین موتور بخار در اروپا بازگشت در سال 1722 ساخته شده بود.

بوداپست پایتخت شهرستان از مجارستان و نهم بزرگترین در اتحادیه اروپا است. به عنوان بزرگترین در کشور، آن را به عنوان یک مرکز برای فعالیت های تجاری و صنعتی در میان دیگران خدمت می کند. این نزدیک به بیست موسسات آموزش عالی در داخل مرزهای آن است.

‏ درخواست اطلاعات کنید و برنامه های دکترا پاره وقت را مطالعات مهندسی سیدنی در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, Budapest

درجه های تحصیلی
محل
مجارستان
Budapest
نوع تحصیل
سرعت
National University of Public Service

در تقریب اول، نقش شاخه جدید مدرسه دکترا را می توان بر اساس علوم نظامی و مهندسی مرتبط تعیین کرد. بر این اساس، علوم نظامی را می توان به عنوان یک رشته تعیین کرد که یافته های ... [+]

‏ پاره وقت را مطالعات مهندسی سیدنی در مجارستان رشته های دکترای فلسفه. اهداف، وظایف و نقش KMDI در علوم بین المللی

اهداف اصلی مدرسه دکترای ما را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت بالا برای دانش آموزان دکترای خود، آموزش آنها را از طریق تحقیقات برای تبدیل شدن به نسل بعدی نخبگان آموزشی و تحقیق، در درجه اول برای دانشکده های علوم مهندسی نظامی؛برای آموزش نخبگان تحقیقاتی برای پاسخگویی به نیازهای کاربر و بازار (کوتاه و بلند مدت)، به ویژه برای انجام کارآفرینان، سازمان دهندگان و کارشناسان ارشد ارتشی با کیفیت بالا در تحقیقات فنی نظامی در سطوح ملی و ناتو و غیر نظامیان سازمان های مرتبط با زمینه های تحقیقاتی علوم مهندسی نظامی؛برای افزایش کارآموزی آموزشی و پژوهشی مدرسه و کارکنان دانشگاهی آن، انتشار منظم نتایج تحقیقات جدید خود را در مجلات معتبر علمی و بین المللی علمی، کنفرانس ها؛برای تولید یافته های تحقیق قابل اندازه گیری از طریق مقایسه بین المللی توسط استادان (ناظران) و دانشجویان دکترا؛برای ایجاد کارگاه های پژوهشی برای آموزش نخبگان و برای توسعه موفقیت آمیز برتری؛برای اطمینان سازماندهی عالی و مدیریت با کیفیت و مدیریت آموزش و تحقیق با توجه خاص به افزایش بهره وری (ارائه هر کس به دسترسی به اطلاعات و زیرساخت، برای آنها موثرتر و کارآمدتر)، برای ایجاد تبلیغات (بازدید از اعضای، مربیان، مخالفان ، منتقدان) و انطباق دقیقی با اخلاق علمی.نقش علوم مهندسی نظامی... [-]
مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی