Filter
دکترا(PhD)
مجارستان نوع تحصیل: همه سرعت: پاره وقت

‏ مقایسه کنید برنامه های دکترا پاره وقت را مطالعات مهندسی در مجارستان 2019‏

دکترا مدرک دکترا است، به طور خاص "دکتر فلسفه " درجه نامیده می شود. این گمراه کننده است، زیرا دارندگان مدرک دکترا هستند لزوما فیلسوفان (مگر اینکه مدرک خود را در فلسفه به دست آورده!). گفت که، دریافت کنندگان دکتری قادر به شرکت در آزمایش های فکر، عقل در مورد مشکلات و حل مشکلات در راه پیچیده.

مهندسی و فناوری رشته ای است که بر کاربرد عملی اصول مهندسی استوار است. دانشجویان در این رشته تحصیلی اجزای مفهومی و طراحی مهندسی را فرا می گیرند و می آموزند که این اجزاء چگونه در توسعه فناوری به کار گرفته می شوند.  

کشور محصور در خشکی در منطقه مرکزی اروپا با مجارستان به عنوان زبان رسمی خود را. ریاضیات کشور و رویکرد علم برجسته هستند. این خانه اولین موسسه فن آوری در جهان. اینجاست که اولین موتور بخار در اروپا بازگشت در سال 1722 ساخته شده بود.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید و بهترین مدارک دکترای پاره وقت را مطالعات مهندسی در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, مجارستان

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
National University of Public Service

در تقریب اول، نقش شاخه جدید مدرسه دکترا را می توان بر اساس علوم نظامی و مهندسی مرتبط تعیین کرد. بر این اساس، علوم نظامی را می توان به عنوان یک رشته تعیین کرد که یافته های ... [+]

‏ بهترین مدارک دکترا پاره وقت را مطالعات مهندسی در مجارستان. اهداف، وظایف و نقش KMDI در علوم بین المللی

اهداف اصلی مدرسه دکترای ما را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت بالا برای دانش آموزان دکترای خود، آموزش آنها را از طریق تحقیقات برای تبدیل شدن به نسل بعدی نخبگان آموزشی و تحقیق، در درجه اول برای دانشکده های علوم مهندسی نظامی؛برای آموزش نخبگان تحقیقاتی برای پاسخگویی به نیازهای کاربر و بازار (کوتاه و بلند مدت)، به ویژه برای انجام کارآفرینان، سازمان دهندگان و کارشناسان ارشد ارتشی با کیفیت بالا در تحقیقات فنی نظامی در سطوح ملی و ناتو و غیر نظامیان سازمان های مرتبط با زمینه های تحقیقاتی علوم مهندسی نظامی؛برای افزایش کارآموزی آموزشی و پژوهشی مدرسه و کارکنان دانشگاهی آن، انتشار منظم نتایج تحقیقات جدید خود را در مجلات معتبر علمی و بین المللی علمی، کنفرانس ها؛برای تولید یافته های تحقیق قابل اندازه گیری از طریق مقایسه بین المللی توسط استادان (ناظران) و دانشجویان دکترا؛برای ایجاد کارگاه های پژوهشی برای آموزش نخبگان و برای توسعه موفقیت آمیز برتری؛برای اطمینان سازماندهی عالی و مدیریت با کیفیت و مدیریت آموزش و تحقیق با توجه خاص به افزایش بهره وری (ارائه هر کس به دسترسی به اطلاعات و زیرساخت، برای آنها موثرتر و کارآمدتر)، برای ایجاد تبلیغات (بازدید از اعضای، مربیان، مخالفان ، منتقدان) و انطباق دقیقی با اخلاق علمی.نقش علوم مهندسی نظامی... [-]
مجارستان Budapest
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی