PHDSTUDIES

‏ مرور کنید 2‏ درجه دکترا مطالعات فیلم

با درآمد دکتری، افراد فرصت منحصر به فرد برای توسعه مهارت ها و دانش بیشتر در یک منطقه واحد غلظت دانشگاهی داشته باشد. با دانش و مهارت های مناسب بسیار توسعه یافته، فارغ التحصیلان که مدرک دکتری خود را یک مقدار زیادی از فرصت پیش رو دارند.

مدرک دکترا چیست در فیلم؟ در این برنامه دو ساله، دانش آموزان یاد می گیرند تا در مورد چگونگی فیلم و تصاویر متحرک زندگی و فرهنگ روزمره نهفته اند فکر می کنم. دانش آموزان یاد هر چند دست در عمل، با حضور در سمینارها و کارگاه توسعه حرفه ای، با گوش دادن به سخنرانان مهمان، و با مطالعه نظریه های سینما. دانشجویان تاریخ و انتقادات در تصاویر متحرک یادگیری و مطالعه و بررسی چگونگی فیلم تجارب فرهنگی تاثیر قرار داده و تاریخ هم تحت تاثیر سراسر جهان.

دریافت درجه دکتری در فیلم را می توان برای فارغ التحصیلان مفید به عنوان آنها را از طریق لنز یک دوربین گسترش جهان بینی خود و یادگیری به استفاده آنچه را که تحت هدایت مدرسان با تجربه مورد مطالعه است.

هزینه کسب مدرک دکترا در فیلم می تواند برای هر دانش آموز و برنامه خاص خود متفاوت است. افرادی که علاقه مند به کسب درآمد در این درجه و جوی پیشرفته باید هر از مدارس به طور مستقیم در فروش تماس بگیرید برای دریافت تا اطلاعات به روز در مورد هزینه های دکترای خود را.

دانش آموزانی که فارغ التحصیل با مدرک دکترا در فیلم اغلب فرصت های شغلی بسیاری از دسترس به آنها. برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای پیوستن به دانشکده مدرسه، کالج یا دانشگاه و آموزش هم مطالعات فیلم فیلم و یا. دیگر فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید برای شرکت های فیلم، موزه ها، و یا سازمان های تاریخی کار و کمک به به آرشیو و مطالعه تصاویر متحرک. دیگران را انتخاب کنید تا شروع به شرکت های فیلم خود را و توسعه فیلم خود را دارند.

شما نیاز به در حال حاضر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در جهت شروع برنامه دکترای خود را به دست آورده. اگر شما در گسترش آموزش و پرورش و مدرک دکترای خود را علاقه مند در فیلم، شما می توانید فورا آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

2نتایج درمطالعات فیلم Filter

رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در مطالعات فیلم

SOAS University of London
کارشناسی ارشد
دکترا(PhD)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
30 ژوئن 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مرکز مطالعات فیلم و صفحه نمایش از برنامه هایی برای تحقیقات انضباطی و بین رشته ای در مطالعات فیلم و صفحه با اشاره خاص به آفریقا ، آسیا و خاورمیانه و خاورمیانه دعوت می کند. تمرک ...

اطلاعات بیشتر

PhD in Film and Television Studies

University of Johannesburg
دکترا(PhD)
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
3 سال ها
30 اکتبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

The Doctoral study program comprises a thesis that makes an original contribution to the field of Film and Television Studies on a topic selected in consultation with the Depa ...

اطلاعات بیشتر