Filter
دکترا(PhD)
جمهوری چک Prague نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ملاحظه کنید مدارک دکترا را مطالعات عمومی 2019‏ جمهوری چک - سیدنی

مدرک دکترای فلسفه، دکتری کوتاه مرتبه علمی پیشرفته به دست آورده در زمینه های مختلف، به این مفهوم منافع عمده و دستاوردهای در پژوهش است.

برای دانش آموزانی که از حرفه های آینده خود مطمئن نیستند، پیگیری برنامه ها در مطالعات کلی ممکن است مورد توجه باشد. مطالعات عمومی وسیع هستند، به این معنی که آنها مانند یک بوفه از برنامه های دانشگاهی هستند، به دانش آموزان اجازه می دهد که آنها را ببینند.

جمهوری چک است در قلب اروپا همسایه از اسلواکی، اتریش، آلمان و لهستان است. دانشگاه چک ارائه بلند مدت شهرت و تخصص جالب است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید درباره برنامه های دکترا را مطالعات عمومی سیدنی جمهوری چک 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات عمومی, Prague

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Faculty of Humanities, Charles University

Ph.D. مطالعات طول عمر، متخصصین بسیار متخصص و متخصص را در زمینه تحقیق، تخصص و انتقال دانش به کار می گیرند. در سطح علمی، آنها قادر به حل مشکلات مربوط به طول عمر زندگی انسان ... [+]

مطالعات طول عمر درک بهتر از رابط و چالش های طولانی شدن زندگی انسان (طول عمر) را درک می کند. این فهم بیشتر و پیدا کردن پاسخ های مناسب و راه حل های زمینه های نظری، کاربردی و اخلاقی طول عمر را به همراه می آورد. این نه تنها تغییرات جمعیتی فعلی جمعیت را نشان می دهد، بلکه نشان دهنده این واقعیت است که امروزه افراد دارای معلولیت شدید، بیماری های مزمن و اختلالات زندگی طولانی تر از همیشه دارند و همچنین برخی دیگر از گروه های خاصی از جمعیت ما نیاز به طول عمر دارند. مطالعات طول عمر مطالعه یکپارچه در مرزهای علوم انسانی، اجتماعی، زیست پزشکی، و دیگر علوم عمدتا کاربردی را ارائه می دهد. این مطالعه به نیازهای تجزیه و تحلیل متخصص و حل مشکلات مربوط به طول عمر و تغییرات جمعیتی در جامعه و در زمینه های مختلف زندگی و فعالیت های انسانی پاسخ می دهد.... [-]

جمهوری چک Prague 5
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی