PHDSTUDIES

‏ مقایسه کنید 3‏ برنامه PhD مدیریت گردشگری

دانش آموزانی که علاقه مند به یک برنامه دکترا هستند، اغلب به دنبال کشف یک موضوع در بالاترین سطح آموزشی ممکن می باشند. آنها اغلب یک برنامه کارشناسی ارشد را امتحان می کنند و مایل به دنبال مطالعات پیشرفته تر هستند. برنامه دکترا اغلب شامل برخی از سطح آموزش یا تحقیق در حوزه انتخابی دانش آموز است.

PhD در مدیریت گردشگری چیست؟ این برنامه برای دانش پژوهان علاقه مند به کار در برخی از زمینه های صنعت گردشگری طراحی شده است. ثبت نام اغلب گزینه های زیادی از تخصص در زمینه گردشگری از جمله مناطق مانند مدیریت گردشگری، بازاریابی گردشگری، شهرنشینی، گردشگری بین المللی و اقتصاد است. دانش آموزان ممکن است در برنامه های کار، برنامه های تحقیقاتی، مسافرت، سخنرانی ها و سمینارها شرکت کنند.

دانش آموزان در یک برنامه دکترا برای مدیریت گردشگری اغلب مهارت های تحقیقاتی پیشرفته و توانایی سازماندهی و همچنین ایجاد برنامه های پیچیده را توسعه می دهند. آنها همچنین احتمال دارد بینش در صنعت گردشگری را توسعه دهند، که ممکن است منجر به پیشرفت حرفه ای و سطح بالاتری از پرداخت شود.

هزینه های این برنامه به عوامل بسیاری بستگی دارد، از جمله کدام کشور برنامه در آن قرار دارد و آیا برخی از یا همه کلاس ها آنلاین هستند. دانش آموزان علاقه مند باید با دانشگاه هایی که علاقه مند هستند تماس بگیرند تا تصویر واضحتری از هزینه های تحصیل و سایر هزینه ها و همچنین گزینه های کمک های مالی دریافت کنند.

دانش آموزانی که مدرک دکتری مدیریت گردشگری را دریافت کرده اند، اغلب از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلی برخوردار می باشند. آنها ممکن است با زمین های گلف، اردوگاه ها، هتل های ملی، بین المللی، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی، پارک های ملی و منافع شهرداری کار کنند. عناوین شغلی خاص ممکن است شامل مدیر گلف گلف، مدیر گردشگری، استاد، نویسنده، محقق، مدیر تفریحی، سرپرست پارک و راننده پارک باشد.

برنامه های مدیریت گردشگری فارغ التحصیل توسط چندین دانشگاه در کشورهای مختلف ارائه شده است. دانش آموزان می توانند به صورت آنلاین و یا دانشگاهی مطالعه کنند و بسیاری از این برنامه ها برای سه سال تحصیل تمام وقت طراحی شده اند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

3نتایج درمدیریت گردشگری Filter

دکتر فلسفه (Ph.D.) در مدیریت هتل و گردشگری

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

موفقیت موسسه تحقیقاتی عمدتا به دلیل ارائه و آموزش دانش پژوهان جوان است. برای ارائه رهبری در توسعه دانش پژوهان آینده در مدیریت مهمانداری و مدیریت گردشگری، SHTM ارائه برنامه های ...

اطلاعات بیشتر

دکترای مدیریت گردشگری

Universidade Europeia
دکترا(PhD)
<
پاره وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مدیریت گردشگری Ph.D. یک برنامه دقیق، جامع و انعطاف پذیر از تحقیقات رسمی با زمینه های تخصصی بی پایان است. به عنوان یک رشته رشته ای از رشته های تحقیقاتی، فرصتی را برای شما برای ...

اطلاعات بیشتر

PhD در مدیریت گردشگری

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
آنلاین

دکترا. در مدیریت گردشگری یک مدرک است که دانش آموزان در چنین مد که در آن آنها می توانند کارگران کارآمد و همچنین محققان در زمینه گردشگری تبدیل آماده است. تمرکز اصلی بر توضیح تکن ...

اطلاعات بیشتر