PHDSTUDIES

‏ جستجو کنید 3‏ PhD مدیریت گردشگری و مهمان نوازی

با یک دکتر فلسفه (دکترا)، یک دانش آموز بلافاصله به عنوان تخصص در زمینه تحصیل خود شناخته می شود و اغلب اوقات فرصت های بیشتری را در حرفه خود به دست می آورد. یک دکترا بالاترین سطح تحصیلات در بیشتر مقاطع تحصیلی است و در زمینه های مختلف در دسترس است.

دکترای مدیریت گردشگری و مهمانداری چیست؟ این درجه دانش آموزان را با مجموعه ای از مهارت های مورد نیاز برای نقش های مدیریتی در هتل ها، محل های تفریحی و استراحت فراهم می کند. شرکت کنندگان معمولا پایه های مدیریت گردشگری و مهمان نوازی را شامل عملیات تجاری و توسعه، برنامه ریزی رویدادها و علم مواد غذایی می آموزند. متخصصین در این سطح می توانند دانش آموزان را برای موفقیت در بازار بین المللی برای گردشگری و مهمان نوازی تعیین کنند، مهارت های ارزشمندی برای روابط مشتری و شیوه های کسب و کار را از طریق تحقیقات، سمینارها و رویدادهای شبکه آموزش دهند.

با یک دکترا در مدیریت گردشگری و مهمانداری، دانش آموزان می توانند با مهارت های تخصصی که برای موفقیت در صنعت مهمان نوازی ضروری هستند، مجهز شوند. این شامل روابط مشتری، ارتباطات واضح و مؤثر، و استراتژی های کسب و کار و رهبری قوی است. مدرک پیشرفته در این زمینه می تواند به پیشرفت حرفه ی فرد کمک کند.

کسب مدرک دکتری در مدیریت گردشگری و مهمانداری ممکن است تا سال های پنجاه ساله با هزینه متنوع بسته به موسسه انجام شود. ضروری است که یک فرد برنامه را تحقیق کند و اطمینان حاصل کند که این هدف درست است.

یک دکترا در مدیریت گردشگری و مهمانداری یک فرد را در عرصه مهمان نوازی قرار می دهد، به طور کامل قادر به هدایت تیم و ایجاد یک کسب و کار است. با این درجه، فرد ممکن است تصمیم بگیرد که یک مدیر غذا، هماهنگ کننده رویداد، برنامه ریز عروسی یا مهمانی، مدیر رستوران، مدیر مسکن یا هتل یا حتی یک کارمند در کشتی کروز باشد. یکی دیگر از گزینه ها می تواند آموزش در سطح دانشگاه باشد. این درجه ممکن است حرفه ای فرد را در صنعت مهمان نوازی پیشروی کند و درب های بیشتری را برای مسیر شغلی خود باز کند.

دستیابی به دکترا در مدیریت گردشگری و مهمانداری می تواند حرفه شما را افزایش دهد. برای انجام مرحله بعدی، برنامه زیر را دنبال کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

3نتایج درمدیریت گردشگری و مهمان نوازی Filter

دکتر مدیریت هتل و گردشگری (D.HTM)

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نشانه یک برنامه مدرن دکترای پیشرفته نه تنها تحقیقاتی است که آن را تولید می کند بلکه همچنین میزان موفقیت تحصیلی دانشجویان فارغ التحصیل را نیز فراهم می کند. SHTM با ارائه اولین ...

اطلاعات بیشتر

دکتری مدیریت گردشگری و مهمان نوازی (RD)

University of Johannesburg
دکترا(PhD)
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هدف از این برنامه توسعه صلاحیت کاربردی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در سطح پیشرفته در زمینه های تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، تفسیر و درک گردشگری و مهمان نوازی است. ...

اطلاعات بیشتر

دکتر فلسفه (مهمانداری

Taylor’s University
دکترا(PhD)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

داوطلبان پیگیری دکترا در مهمانداری و گردشگری باید یک رویکرد تفکر مستقل و تخصص منحصر به فرد در علاقه خود را در تحقیق خود را توسعه دهند. تحقیق مستقل مستلزم تحقیق دقیق و دقیق در ...

اطلاعات بیشتر