PHDSTUDIES

‏ مروری بر تمامی 2‏ درجه دکترا مدیریت هتل

دکتر فلسفی یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی در دانشگاه است. مثل سایر مقاطع دکترا، اغلب مبتنی بر تحقیق است. دانش آموزانی که می خواهند در یک برنامه دکترا ثبت نام کنند ممکن است نیاز به مدرک کارشناسی ارشد داشته باشند.

دکترای مدیریت هتل چیست؟ مطالعه مدیریت هتل به دانشجویان می آموزد چگونه تغییرات نوآورانه در صنعت را با تحقیق در مورد روند گردشگری گذشته و جاری انجام دهند. محققان ممکن است بتوانند تمرکز خود را برای آموزش و پرورش خود، مانند مدیریت امکانات، رفتار مصرف کننده یا مهمان نوازی مدیریت املاک، انتخاب کنند. اکثر برنامه های این سطح عبارتند از سخنرانی ها، کارگاه ها و بحث ها در یادگیری مبتنی بر اغلب مبتنی بر تحقیق. انتظار میرود که محققان بتوانند دوره های خاصی نظیر پایه های علمی مدیریت مهمان نوازی، سمینار تحقیق پیشرفته و بازاریابی و ترویج مهمان نوازی را برگزار کنند.

این آموزش مفید است زیرا می تواند دانش آموزان را برای نقش رهبری در صنعت با ایجاد ارتباطات، حل مسائل و مهارت های سازمان، آماده سازد. این مهارت ها نه تنها می توانند فارغ التحصیلان متقاضیان رقابتی را به وجود آورند، بلکه می توانند از طریق تقویت روابط معنا دار با عزیزان، در زندگی شخصی خود موفق شوند.

هزینه دکترا می تواند به چند عامل بستگی دارد، از جمله محل، مدت زمان و موضوع. اکثر دوره های دکترا برای تکمیل سه ساله است، اما برخی ممکن است طول بکشد، که می تواند بر تحصیل تأثیر بگذارد. متقاضیان می توانند برآورد کنند، با تماس با یک دانشگاه خاص.

بسیاری از فارغ التحصیلان با دکترا در مدیریت هتل در موقعیت های تحقیقاتی مانند پژوهشگر مدیریت مهمان نوازی قرار دارند. با این حال، محققان ممکن است برای بسیاری از حرفه های دیگر نیز آمادگی دارند. بعضی از دانش آموزان می توانند اساتید، هماهنگ کنندگان مهمان نوازی، افسران اجرایی، متخصصین بازاریابی و مشاوران مدیریت هتل را تبدیل کنند. فرصت های شغلی دقیق در دسترس می تواند به منافع، تحصیلات و تاریخ کار دانش آموزان بستگی داشته باشد.

مهم نیست که در آن زندگی می کنید، ممکن است بتوانید یک برنامه دکترا در نزدیکی شما پیدا کنید. برخی از مدارس حتی برنامه های آنلاین را ارائه می دهند. برای اعمال یا کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

2نتایج درمدیریت هتل Filter

دکتر مدیریت هتل و گردشگری (D.HTM)

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نشانه یک برنامه مدرن دکترای پیشرفته نه تنها تحقیقاتی است که آن را تولید می کند بلکه همچنین میزان موفقیت تحصیلی دانشجویان فارغ التحصیل را نیز فراهم می کند. SHTM با ارائه اولین ...

اطلاعات بیشتر

دکتر فلسفه (Ph.D.) در مدیریت هتل و گردشگری

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

موفقیت موسسه تحقیقاتی عمدتا به دلیل ارائه و آموزش دانش پژوهان جوان است. برای ارائه رهبری در توسعه دانش پژوهان آینده در مدیریت مهمانداری و مدیریت گردشگری، SHTM ارائه برنامه های ...

اطلاعات بیشتر