Filter
دکترا(PhD)
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی 4‏ دکترا مدیریت اطلاعات

یک برنامه دکترا در زمینه تحصیلات ابتدایی با در اختیار داشتن تحصیلات عالی است که می تواند به دانش آموز تبدیل شود به یک متخصص در رشته خود. برنامه ها معمولا بین دو تا پنج سال کامل می شوند. دانشجویانی که دكترای خود را دریافت می كنند می توانند با یك ویژگی انعطاف پذیر در انعطاف پذیری و سازگاری آماده شوند تا بتوانند وارد بازار جهانی شوند.

دکترا در مدیریت اطلاعات چیست؟ این درجه می تواند دانش آموزان را در درک کامل فناوری ها در یک سازمان و نحوه استفاده از کارکنان از آنها به دست آورد. دانش آموزان همچنین می توانند در مورد طراحی و کاربرد فناوری اطلاعات یاد بگیرند و توانایی انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل داده ها را در طیف وسیعی از سیستم های مبتنی بر فناوری به دست آورند. این می تواند شامل سیستم های محاسبات ابری، سیستم های تلفن همراه، تکنولوژی های خودکار و معاملات الکترونیک باشد. معمولا دانشجویان نیز باید به دانش آموزان دیگر آموزش دهند.

دانش آموزان می توانند تعدادی از مهارت های این برنامه را بدست آورند که می توانند در زندگی شخصی و حرفه ای خود اعمال کنند. آنها ممکن است مهارتهای تحلیلی، حل مسئله و ارتباطات را به طور موثر با دیگران در محیط های مختلف متفاوت کار کنند.

هزینه دکترا در مدیریت اطلاعات متفاوت است. این بستگی به هزینه تحصیلی و سایر هزینه های دانشگاه و نوع بودجه موجود دارد. دانشجویان آینده نگر باید دانشگاه های مختلف تحقیق کنند تا برنامه ای را پیدا کنند که متناسب با اهدافش باشد.

مدرک دکترا در این زمینه می تواند به شدت به دنبال تخصص خود در جهان است که بر روی تکنولوژی اجرا می شود. فارغ التحصیلان ممکن است در محیط های مختلف حرفه ای کار کنند که بر سیستم های تکنولوژیکی تکیه دارند. شغل های احتمالی عبارتند از کار کردن به عنوان یک تحلیلگر داده، افسر ارشد فناوری، افسر اطلاعات، مدیر امنیت اطلاعات یا معمار سیستم کامپیوتری. برخی از فارغ التحصیلان به محققان در موسسات تحقیقاتی، کتابداران، دانشمندان یا محققان تبدیل می شوند.

دکترای مدیریت اطلاعات در کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان ارائه می شود. برای کسانی که ترجیح می دهند انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند، گزینه های آنلاین موجود هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

4نتایج درمدیریت اطلاعات

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

دکترا در مدیریت منابع IT و مدیریت تغییر یک بخش از مطالعه است که با مدیریت فناوری اطلاعات و همچنین تغییراتی که در چارچوب و در محل کار مربوط است. ... [+]

3 دانشگاه برتر = 1 دکترای اروپایی

همه دانش آموزان علاوه بر داکتر ABMS سوئیس یک دکترای مشترک با دانشگاه Dąbrowa Górnicza (WSB) و دانشگاه ملی تاراس شوچنکو (KNU) داشته باشد. ABMS توسط EFMD EOCCS، کیفیت ملی آموزش و پرورش (EduQua) و ASIC UK تأیید شده است. WSB یک دانشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شده دانشگاه و KNU یک دانشگاه عمومی اروپایی است که 200 سال پیش تاسیس شده و در بین 500 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

3 دانشگاه های اروپایی = بهترین برنامه های مجازی / آنلاین = 1 دکترای اروپایی اروپایی سوئیس + اتحادیه اروپا + TOP RANKED 500... [-]

سویس Zürich
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

از طریق پایان نامه دکترا، که در آن صلاحیت در نهایت به اوج می رسد، یک دانش آموز واجد شرایط می شواهدی از کار علمی مستقل و اصلی را نشان می دهد. پایان نامه یک سهم تصمیم به دا ... [+]

از طریق پایان نامه دکترا، که در آن صلاحیت در نهایت به اوج می رسد، یک دانش آموز واجد شرایط می شواهدی از کار علمی مستقل و اصلی را نشان می دهد. پایان نامه یک سهم تصمیم به دانش و بینش به نظم و انضباط موضوع و همچنین زمینه تحقیق را تشکیل می دهند. دانشجویان واجد شرایط شایستگی کاربردی در روش تحقیق، صفحه نمایش و مناسب نوشته شده و / یا ارتباطات شفاهی در فرایند تحقیق و یافته. دانش آموز باید قادر به تأمل در / تصمیم گیری تحقیقات خود او و برنامه های کاربردی به منظور بررسی اثر آن در متن جامع پژوهش در صنعت اطلاعات باشد. ... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Botswana International University Of Science And Technology

پایان نامه دکترای پژوهشی در سیستم های اطلاعاتی ... [+]

پایان نامه دکترای پژوهشی در سیستم های اطلاعاتی

[-]
بوتسوانا Palapye
سپتامبر 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management

فارغ التحصیل از مطالعه دکترا در مدیریت دانش و اطلاعات حرفه ای قادر به لحاظ نظری به خوبی آماده تفکر مفهومی است. او قادر به تجزیه و تحلیل اطلاعات و دانش نیازهای سازمان، طرا ... [+]

دکتری مدیریت دانش و اطلاعات

موضوع پژوهش اصلی سیستم های اطلاعاتی روش های طراحی، تکنیک های پیشرفته در پردازش اطلاعات و دانش، AMBI فارغ التحصیل از مطالعه دکترا در اطلاعات و مدیریت دانش قادر به لحاظ نظری به خوبی آماده حرفه ای از تفکر مفهومی است. او قادر به تجزیه و تحلیل اطلاعات و دانش نیازهای سازمان، طراحی و مدیریت و توسعه سیستم های به طور موثر حمایت knowldege شرکت است.

ورودی مورد نیاز برای داوطلبان... [-]

جمهوری چک Hradec Kralove
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی