PHDTAHSILAT.COM

‏ 5‏ PhD بهترین در لهستان را بیابید 2019/2020‏

دکترا و یا دکتر در فلسفه مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد اعطا شده توسط دانشگاه است. هنگامی که یک برسد دکترا او اغلب ممکن است به عنوان یک دکتر مراجعه شود.

مانند بسیاری از کشورهای دیگر اتحادیه اروپا، لهستان ارائه می دهد شهریه ارزان یا حتی رایگان به دانش آموزان اتحادیه اروپا. دانش آموزان آینده نگر باید به طور مستقیم به موسسه لهستانی انتخاب خود اعمال می شود. دانشگاه ورشو، به عنوان مثال، اتهامات بین £ 1،300 و £ 2،500 در هر سال برای دوره های زبان انگلیسی خود را.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید برتر درجه های دکترا در لهستان 2019/2020‏

نتایج Filter

دکتری در زبانشناسی

Jan Dlugosz University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 ترم ها درخواست اطلاعات لهستان چستووا

Jan Dlugosz University در چستوكووا در برنامه STER شركت می كند و جذب داوطلبان دانشكده دكترت را برای كاندیداهای خارج از كشور كه مایل به نوشتن رساله دكترایی در زمینه علوم انسانی در رشته زبانشناسی هستند ، افتتاح می كند. از ترم دوم ، امکان دریافت بورس تحصیلی STER توسط آژانس ملی لهستان برای تبادل دانشگاهی (NAWA) و صندوق اجتماعی اروپا برای بهترین نتایج و دستاوردهای علمی اعطا می شود. از این طریق ، مشارکت در برنامه STER ، تا حد زیادی ، دانشجویان خارجی دکترا را قادر می سازد تا تحقیقات علمی خود را در رشته زبانشناسی در دانشکده دکتری Jan Dlugosz University در چستووا انجام دهند.

دکتری مطالعات انجام شده در اقتصاد، امور مالی و مدیریت (EFM)

Cracow University of Economics
پردیس دانشگاهی پاره وقت 3 سال ها اکتبر 2019 لهستان کراکوف

دانشگاه کراکو اقتصاد ارائه می دهد نوآورانه دکتری نیمه وقت مطالعات انجام شده در اقتصاد، امور مالی و مدیریت (EFM). این مطالعات، به طور کامل به زبان انگلیسی انجام، برای علاقه مندان در تحقیقات دانشگاهی، مایل به کشف فرصت های تحقیقاتی چند رشته داده شده در CUE طراحی شده است. هدف از این برنامه است که به آموزش پژوهشگران آینده، معلمان و متخصصان، و به منظور کمک به ...

دکترا در علوم اجتماعی و انسانی (تمام وقت یا درجه دو)

The Graduate School for Social Research (GSSR) at the Institute of Philosophy and Sociology of the Polish Academy of Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها اکتبر 2019 لهستان ورشو

برنامه دکترا چهار سال طول می کشد - دوره حداکثر برای چنین برنامه ای به طور معمول توسط قانون لهستانی مجاز (زمان اضافی محدود است برای دانش آموزان ایجاد وقفه در مطالعات خود به این دلایل مختلف به وضوح در قوانین و مقررات وزارتی مشخص مجاز). تمام وقت یا درجه دو گزینه در دسترس هستند.

دکتر مدیریت

University of Warsaw, Faculty of Management
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها اکتبر 2019 لهستان ورشو

مطالعات دکترای (نامیده می شود. روزانه) در دانشکده مدیریت زمان آغاز به کار از وزارت انجام شد، و در سال 1995 راه اندازی شد نامیده می شدند. دکتری خارج از حصار شهر، همچنین شامل خارجی.

برنامه های دکترا

Silesian University of Technology - Joint Doctoral School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات لهستان گلیویس

دانشکدۀ همدان ارائه می دهد آموزش بین رشته ای را دربرگیرد طیف گسترده ای از رشته های علمی (موضوعات پایان نامه دکترا). مدت زمان دکترا برنامه 4 ساله با ثبت نام تمام وقت است. هر Ph.D. دانشجوی تحصیلی را بدون پرداخت هزینه تحصیل دریافت می کند.