PHDSTUDIES

‏ مقایسه کنید دوره های دکترا را فناوری دریایی 2021‏ اسپانیا درباره سیدنی

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

فنون دریایی یک میدان با ارزش است که می آمیزد دانش از تنظیمات دریایی و اقیانوس با مهندسی یا دیگر مهارت های مکانیکی است. فرصت های شغلی در تکنولوژی دریایی در تنظیمات عمومی و خصوصی پیدا شده است و می تواند شامل تحقیقات و همچنین برنامه های عملی است.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

‏ همین امروز اقدام کنید و برنامه های PhD را فناوری دریایی سیدنی اسپانیا 2021‏

1نتایج درفناوری دریایی, سانتا کروز د تنریفه Filter

دکترا در مهندسی دریایی، رادیو الکترونیک نیروی دریایی و دریایی

Universidad de La Laguna
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
اسپانیایی
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه دکترا که ارائه شده است هدف آموزش در زمینه مهندسی رادیو الکترونیک دریایی، دریایی و دریایی است که از محققان بسیار متخصص برای نوآوری و پیشرفت دانش در این زمینه آموزش دیده ...

اطلاعات بیشتر