PHDSTUDIES

‏ مروری بر تمامی مدارک دکترا را علوم کامپیوتر 2021‏ آمریکا و سیدنی

دکترا مخفف دکتر فلسفه است. این مدرک برنامه تحصیلات تکمیلی تحویل به یک محقق دانشجویی در سطح بالا است که تحقیقات عمیق در یک میدان و یا موضوع خاص انجام شده است.

اگر شما در زمینه فن آوری برای هر دو بهبود شخصی و یا حرفه ای هستند، شما نیاز به دریافت بهترین مهارت ها و آموزش در علم کامپیوتر است. این دوره کارشناسی ارشد لنگر در پژوهش قابل توجهی، تا که به ارائه کیفیت و کارشناسان مجرب در این زمینه است. شما می توانید برای دوره ثبت نام در هر یک از دانشگاه های بزرگ در سراسر جهان و فرصت های شغلی پس از دوره قریب به اتفاق هستند.

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

برلینگتون شامل یک سوم از کل جمعیت ورمونت است. این منطقه مترو با اقتصاد آن عمدتا با تکیه بر خدمات آموزشی و بهداشتی و آن را به مکان ایده آل برای مشتاق فارغ التحصیلان درجه است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و دوره های دکترا را علوم کامپیوتر سیدنی آمریکا 2021‏

1نتایج درعلوم کامپیوتر, بورلینگتون Filter

دکتر در فلسفه (دکترا) در علوم کامپیوتر

College of Engineering and Mathematical Sciences
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دکترا در علوم کامپیوتر برنامه توسط کالج فارغ التحصیل اداره می شود. گروه علوم کامپیوتر راه اندازی کرده است سیاست ها و الزامات مورد نیاز برای برنامه دکترا خود را بر اساس سیاست ه ...

اطلاعات بیشتر