PHDTAHSILAT.COM

‏ جستجو کنید درجه های PhD پاره وقت را علوم شناختی سیدنی کانادا 2019‏

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

کانادا بهترین کشور است به دنبال آموزش عالی خود را اگر شما یک فرد تعاملی هستند. تقریبا هر گروه قومی در کانادا حضور در نتیجه آن 'جامعه چند فرهنگی SA. مانع زبان یک مسئله به دانشجویان خارجی به عنوان کانادا در نظر گرفته رهبر جهان 'در آموزش زبان است.

ویندزور یکی از شهرستانها جاه طلبانه ترین در کانادا از نظر آموزش عالی است. این شهرستان دارای موسسات آموزش جامع و پژوهش گرا که در آن دانش آموزان می توانند به اهداف حرفه ای خود دست یابد. این شهرستان بسیار استقبال شده است، بنابراین، حتی دانشجویان بین المللی در اینجا گله برای مطالعات خود را.

‏ همین امروز اقدام کنید و برنامه های دکترای پاره وقت را علوم شناختی سیدنی در کانادا 2019‏

1نتایج درعلوم شناختی, Windsor Filter

دکترای آموزش و پرورش

University of Windsor, Graduate
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2019 کانادا Windsor Thunder Bay + {تعداد} بیشتر

از طریق سه رشته، شناخت و یادگیری، رهبری آموزشی و مطالعات سیاست، و اجتماعی / فرهنگی / زمینه های سیاسی آموزش و پرورش، دکتری مشترک در مطالعات آموزشی برنامه با هدف ترویج دانشگاهی و علمی و تولید دانش جدید در چارچوب یک فرهنگ پژوهش است.