close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ برنامه دکترا حسابداری

یک دکترا یک درجه معتبر است که معمولا پس از یک دوره کارآموزی پیشرفته به پایان می رسد و تحقیق اصلی را در یک سند به نام پایان نامه انجام می دهد. بسته به مؤسسه، چندین سال می تواند به تکمیل مدرک دکترا برسد. دکترای حسابداری چیست؟… اطلاعات بیشتر

یک دکترا یک درجه معتبر است که معمولا پس از یک دوره کارآموزی پیشرفته به پایان می رسد و تحقیق اصلی را در یک سند به نام پایان نامه انجام می دهد. بسته به مؤسسه، چندین سال می تواند به تکمیل مدرک دکترا برسد.

دکترای حسابداری چیست؟ این برنامه ها دانش آموزان را با نگاه عمیق به امور مالی و کسب و کار ارائه می دهد. برنامه های دکترا می توانند دوره ها و پژوهش های خود را بر روی اخلاق حسابداری در کسب و کارهای جهانی، نقش مالی شرکت ها در جامعه، قوانین مالیاتی در تمام سطوح دولت و یا روند اقتصادی در یک دنیای پیشرفته تکنولوژیک تمرکز کنند. دانش آموزان فرصتی برای مشارکت در زمینه با تحقیق از عناصر مانند آمار و یا روانشناسی و نحوه ارتباط آنها با حسابداری و سپس انتشار یافته های خود را در مجلات مجله بررسی شده است.

با تکمیل تحقیقات لازم برای این درجه، دانش آموزان می توانند مهارت های تحقیقاتی خود را بهبود بخشد، که می تواند آنها را در شرایط حسابرسی موثرتر کند. با یادگیری نظریه های پیشرفته مالی، دریافت کنندگان PhD دانش حرفه ای را در جدول در حرفه خود به دست می آورند. دانش آموزان خلاقیت از طریق تحقیقات خود، یک دارایی ارزشمند در یک دنیای مالی در حال تغییر است.

هزینه های یک برنامه دکترا متفاوت از کشور به کشور و دانشگاه به دانشگاه متفاوت است. دانش آموزان باید با موسسه تماس بگیرند تا در مورد قیمت ها و بورس تحصیلی موجود تحقیق کنند.

افرادی که دپارتمان های تحصیل می کنند گاهی اوقات واجد شرایط بودن برای حرفه ای شدن هستند. به عنوان مثال، فردی با دکترا در حسابداری ممکن است بتواند حرفه ای را به عنوان یک مدیر تجاری یا مدیر بازاریابی دنبال کند. آنها ممکن است بتوانند به سطوح بالای یک حسابداری، حسابرسی یا تیم حسابداری شرکت بپردازند. برخی از شرکت ها ممکن است علاقه مند به استخدام یک دکتر حسابداری برای انجام تجزیه و تحلیل بالایی از زمینه مالی هستند. بسیاری از دانشجویان دکترا به عنوان استادان حسابداری در دانشگاه ها انتخاب می شوند.

امروز شروع تحصیلات عالی را با یافتن یک برنامه دکترا در حسابداری در نزدیکی شما یا آنلاین انجام دهید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
University of Missouri Robert J. Trulaske, Sr. College of Business
کلمبیا, آمریکا

به طور مداوم در فهرست 20 حسابداری عمومی ، گزارش Ph.D. این برنامه آموزش عالی استادی و دکتری را ارائه می دهد. هدف دکترای ما این برنامه برای آموزش و آماده سازی دانش آموزان برای ش ... +

به طور مداوم در فهرست 20 حسابداری عمومی ، گزارش Ph.D. این برنامه آموزش عالی استادی و دکتری را ارائه می دهد. هدف دکترای ما این برنامه برای آموزش و آماده سازی دانش آموزان برای شغل آکادمیک در موسسات دارای ماموریت های آموزشی و پژوهشی در یک برنامه چهار ساله است. -
دکترا(PhD)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی