PHDTAHSILAT.COM

‏ ملاحظه کنید 2‏ برنامه دکترا عربی

دکتر فلسفه یک برنامه جامع در حوزه مطالعاتی متمرکز است که پس از تکمیل، به طور معمول دانشجویان فرصت های تخصصی بیشتری را در قلمرو حرفه ای فراهم می کند. این دانشگاه در سطح جهانی به عنوان یکی از پیشرفته ترین مدارسی که دانش آموزان می توانند کسب کنند، به رسمیت شناخته شده است. به طور کلی، این درجه نیاز به سه تا چهار سال برای تکمیل مطالعات تمام وقت.

دکترای عربی چیست؟ این نوع برنامه به دانشجویان آموزش و پرورش جامع در زبان و ادبیات عربی ارائه می دهد. با توجه به تمرکز خاص، دانش آموزان دوره های پیشرفته در موضوعاتی مانند تاریخ، فرهنگ، زبان شناسی، انتقادات ادبی و نظریه را می آموزند. آنها همچنین به علم تحقیق و تجزیه و تحلیل در یک رشته عربی یاد می گیرند. اکثر برنامه ها آموزش عملی را نیز فراهم می کنند، و نیازمند دانش آموزان به عنوان سخنران یا کمک آموزشی در یک دوره مربوطه می باشند.

کسانی که این درجه را کسب می کنند، معمولا بیشتر از مهارت های حرفه ای حرفه ای دریافت می کنند. دانش آموزان نیز مهارت های تحقیق، تجزیه و تحلیل و ارتباطات را توسعه می دهند که می توانند به هر منطقه از زندگی حرفه ای و شخصی خود انتقال یابند.

هزینه یک دکترا در عربی به علت عوامل مانند کشور و موسسه علمی از جایی که به دست می آید متفاوت است. برای دانشجویانی که به چنین درجه ای احتیاج دارند، مدارس و انواع برنامه های تحقیقاتی را برای تعیین قیمت دقیق، ضروری است.

داشتن دکترا در زبان عربی می تواند مردم را با تعدادی از گزینه های اشتغال فراهم کند. بسیاری از آنها به عنوان استادان در یک دانشگاه تحصیل می کنند در حالیکه دیگران به دنبال موقعیت در دولت، سازمان های غیر انتفاعی یا سایر صنایع مانند بانکداری یا مهمان نوازی هستند. با این کار، بسیاری از کارکنان به عنوان مترجمان، نویسندگان عربی یا ویراستاران، محققان، برنامه ریزان عمومی و یا مشاوران بین المللی کار می کنند.

بسیاری از کشورها و دانشگاه ها در سراسر جهان درجه ای از این نوع را ارائه می دهند. بعضی حتی اجازه می دهند که مطالعات آنلاین و تحویل در دوره های آموزشی انجام شود. برای پیدا کردن بهترین گزینه برای اهداف خاص خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درعربی Filter

دکتری زبانهای معناشناسی

University of Johannesburg
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها ژانویه 2020 آفریقای جنوبی Johannesburg

پایان نامه در مورد موضوعی که توسط گروه انتخاب شده و تحت نظارت نوشته شده است. دانش آموزان روی موضوعی از حوزه عربی ، مطالعات اسلامی ، عبری (از جمله مطالعات یهود) یا یک زبان semitic شناختی تمرکز می کنند. چهار سمینار و دفاع دکتری (از جمله پیشنهاد یا پایان نامه) مطابق آیین نامه عمومی دانشکده علوم انسانی مورد نیاز است.

دکترا در زبان عربی

UAEU United Arab Emirates University
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 4 سال ها آگوست 2020 امارات متحده عربی Al Ain + {تعداد} بیشتر

Ph.D. هدف این برنامه در زبان و ادبیات عربی، آماده کردن دانش آموزان به عنوان محقق و متخصص در این زمینه با ذهن و افق باز به رشته های نسبی است. این برنامه بر روی تحقیقات علمی، دانش و نظریه های جدید مدرن در دو آهنگ تمرکز خواهد کرد: 1- زبان و نحو 2- ادبیات و نقد ادبی. این به عنوان یک دانشگاه پژوهشی علمی مطابق با هدف دانشگاه امارات متحده عربی است