close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ برنامه PhD طراحی پایدار

یک دکترا دارای مدرک تحصیلی عالی تحصیلی است که افرادی که مایل به درک عمیق تر از زمینه انتخابی خود هستند را دنبال می کنند. برای فارغ التحصیل شدن، دانشجویان باید پایان نامه ای را که بر اساس تحقیق اصلی است، تکمیل کنند. PhD در طر… اطلاعات بیشتر

یک دکترا دارای مدرک تحصیلی عالی تحصیلی است که افرادی که مایل به درک عمیق تر از زمینه انتخابی خود هستند را دنبال می کنند. برای فارغ التحصیل شدن، دانشجویان باید پایان نامه ای را که بر اساس تحقیق اصلی است، تکمیل کنند.

PhD در طراحی پایدار چیست؟ همانطور که اقتصاد تمرکز خود را از کم به کیفیت تغییر می دهد، مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر شروع به درخواست تجارب پایدار می کنند. طراحی پايدار بخش مهمی از اين امر است و برنامه تمركز برنامه میتواند بر روی پایداری متمركز شود، به نحوی كه به شیمی، علوم زیستی، مهندسی و كسب و كار وابسته است. شرکت کنندگان در این برنامه ممکن است مهارت های تحقیقاتی، نظری، فنی و کارآفرینی خود را تسریع بخشند و یاد بگیرند چگونه از این مهارت ها استفاده کنند تا قهرمانان پایداری شوند.

فارغ التحصیلان این برنامه، دارای مجموعه ای از مهارت های پویا هستند که ممکن است شامل تفکر نوآورانه، درک نظری و قابلیت های حل مسئله باشد. هر یک از این صفات ممکن است ثابت کند که آنها را در زندگی حرفه ای و شخصی خود به خوبی خدمت می کند.

هزینه دکترا به شدت از مدرسه به مدرسه و محل سکونت تا محل تغییر می کند. چقدر شاگرد ممکن است برای تحصیل خود پرداخت کند به چندین عامل بستگی دارد و یک دانش آموز آینده نگر قبل از اعتراض تشویق به انجام تحقیق می شود.

از آنجایی که پایداری یک زمینه رو به رشد است، افراد این برنامه ممکن است متوجه شوند که بسیاری از فرصت های شغلی هیجان انگیز در اختیار آنها قرار دارند. فارغ التحصیلان ممکن است در ساخت، کسب و کار، طراحی و توسعه، صنایع دولتی و سبز موفق شوند. اگرچه توصیف شغل از صنعت به صنعت و سازمان به سازمان تغییر می کند، مدرک می تواند مدیران محیط زیست مشتری، توسعه دهندگان سیاست، حسابرسان مشتری، دستیارهای مکاتبات بین المللی، بازرسان اسناد محیط زیست، مشاوران و محققان باشد.

تعداد روزافزون مدارس در زمینه طراحی پایدار، از جمله دوره های آنلاین، ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های در دسترس شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، مستقیما با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
SDS - The Sustainable Design School
Nice, فرانسه

در طول سالهای اختصاصی به تحقیقات وی ، دکترا داوطلب سطح بالایی از تخصص را در یک حوزه دقیق به دست می آورد. ارزش افزوده تحقیقات وی در زمینه نوآوری پایدار که هنوز در دست توسعه است ... +

در طول سالهای اختصاصی به تحقیقات وی ، دکترا داوطلب سطح بالایی از تخصص را در یک حوزه دقیق به دست می آورد. ارزش افزوده تحقیقات وی در زمینه نوآوری پایدار که هنوز در دست توسعه است و از منبع الهام شرکتهاست ، برای مواجهه با شرایط اضطراری زمان فعلی و ساختن آینده بسیار مهم هستند. -
دکترا(PhD)
تمام وقت
3 سال ها
فرانسوی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید