PHDSTUDIES

‏ مروری بر تمامی 2‏ برنامه دکترای طراحی بصری

گرفتن مدرک دکتری یا دکترا اهدای قابل تحسین است. راه گرفتن دکترا ممکن است دشوار باشد، اما انجام آن واقعا موثر است و می تواند به اطمینان حاصل کند که دانش آموزان در زمینه تحصیلات خود تخصص دارند.

PhD در طراحی ویژوال چیست؟ طراحی بصری فرآیند استفاده از تصاویر برای برقراری ارتباط با افراد است. کسانی که در طراحی بصری مطالعه می کنند، می توانند نحوه اعمال عناصر مانند رنگ، شکل، اندازه و هم ترازی را یاد بگیرند تا بتوانند از طریق تصاویری که آنها ایجاد می کنند، معنای آن را به مخاطب منتقل کنند. این زمینه می تواند شامل بسیاری از جنبه های آموخته شده در طراحی گرافیک، و همچنین مفاهیم دیگر مانند کسانی که در ارتباطات بصری استفاده می شود.

داشتن مدرک در طراحی بصری می تواند به فرد کمک کند تا خلاقیت خود را بهتر بیان کند در حالی که احتمالا زندگی بهتر را نیز به همراه خواهد داشت تا اینکه هنر زیبایی را دنبال کند. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه اطلاعات را به صورت جذاب ارائه دهند، و آنها را قانع کننده تر کند، و ممکن است دانش جدیدی را در مورد چگونگی ترکیب عناصر مانند رنگ و شکل ترکیب کنند.

یک دکترا می تواند چندین سال برای کسب درآمد داشته باشد و معمولا نیاز دارد که دانش آموز اولین مدرک لیسانس یا استاد را کامل کند. هزینه تحصیلات ممکن است بسته به نوع تحصیلات دانشگاهی متفاوت باشد یا اگر دوره آنلاین باشد.

گرفتن دکترا در طراحی بصری به طور بالقوه می تواند راه های مختلف حرفه ای را باز کند و ممکن است گزینه هایی برای کار مستقل باشد. دانش آموزان نه تنها می توانند حرفه ای را به عنوان یک طراح گرافیک دنبال کنند، بلکه می توانند مشاغل مانند برنامه نویس وب، تصویرگر و انیمیشن را نیز کشف کنند. آموزش دیگران به عنوان استاد یا مربی نیز یک گزینه است. داشتن چنین درجه ای از درجه به احتمال زیاد به افراد کمک می کند به سرعت به هر یک از هر شغل که آنها تصمیم به دنبال آنها.

پیدا کردن مدرسه مناسب نباید یک بار باشد. معمولا دوره های زیادی در دانشگاه ها یا آنلاین وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

2نتایج درطراحی بصری Filter

دکترای علوم رنگی

Rochester Institute of Technology (RIT)
دکترا(PhD)
24 اوت 2020
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

تحقیقات علوم رنگی در RIT شامل زمینه های گوناگون مانند تجسم داده های پزشکی، گرافیک کامپیوتری و انیمیشن، حفاظت از هنر، اندازه گیری طیفی و فضایی مواد، چاپ رنگ، عکاسی دیجیتال، تصو ...

اطلاعات بیشتر

دکترای مطالعات تجربی

Lingnan University
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
30&nbsp;-&nbsp;72 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مطالعات ویژوال در لینگن یک بخش مستقل است که متمرکز بر زیربناهای اصلی زیر است: تاریخ هنر، مطالعات شناختی فیلم و زیبایی شناسی فلسفی. ...

اطلاعات بیشتر