Filter
دکترا(PhD)
جمهوری چک Prague Prague نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید برنامه های دکترا را شبیه سازی کامپیوتری 2019/2020‏ جمهوری چک از سیدنی

دکترا مخفف دکتر فلسفه است. این مدرک برنامه تحصیلات تکمیلی تحویل به یک محقق دانشجویی در سطح بالا است که تحقیقات عمیق در یک میدان و یا موضوع خاص انجام شده است.

جمهوری چک است در قلب اروپا همسایه از اسلواکی، اتریش، آلمان و لهستان است. دانشگاه چک ارائه بلند مدت شهرت و تخصص جالب است.

این بزرگترین شهرستان در جمهوری چک است، و این ها 'یکی از مهم ترین مراکز تحقیقاتی و آموزش و پرورش. موسسات آموزش بسیاری از واقع اینجا تضمین دانش آموزان هر دو محلی و بین المللی یک انتخاب گسترده ای از برنامه های به شرکت در طول اقامت خود. آموزش و پرورش است تأثیر این شهرستان بسیار مثبت در نظر رشد اجتماعی-اقتصادی است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید و دوره های دکترای را شبیه سازی کامپیوتری سیدنی جمهوری چک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درشبیه سازی کامپیوتری, Prague

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

این یک برنامه مطالعات بین رشته ای است که فیزیک کلاسیک (به ویژه مکانیک پیوسته و ترمودینامیک) را با تجزیه و تحلیل ریاضی و ریاضیات عددی متصل می کند. دانش آموز باید از طریق س ... [+]

این یک برنامه مطالعات بین رشته ای است که فیزیک کلاسیک (به ویژه مکانیک پیوسته و ترمودینامیک) را با تجزیه و تحلیل ریاضی و ریاضیات عددی متصل می کند. دانش آموز باید از طریق ساخت و ساز یا درک مدل فیزیکی، تحلیل ریاضی آن به راه حل عددی آن ادامه دهد.

با توجه به پیچیدگی مشکلات مورد بررسی در هر دو تحقیق و در پراکسی، همکاری متقابل میان متخصصان از مناطق مختلف مورد نیاز است. به طور معمول، فیزیکدانان و مهندسان مدل ها را ایجاد می کنند و ریاضیدانان خواص ریاضی مدل ها را بررسی می کنند و مدل ها را به صورت عددی حل می کنند. این متخصصان اغلب از زبان های مختلف برای توصیف یک مشکل استفاده می کنند. فارغ التحصیلان این برنامه باید بتوانند با همه آنها ارتباط برقرار کنند و بنابراین آماده هستند که چنین گروه هایی را رهبری کنند. علاوه بر این، آنها نیز باید برای حل مشکلات ساده خودشان آماده باشند: از ساخت مدل از طریق تجزیه و تحلیل آن تا راه حل عددی آن.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی