Filter
دکترا(PhD)
جمهوری چک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید تحصیلات دکترا شبیه سازی کامپیوتری در جمهوری چک 2019/2020‏

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

جمهوری چک دارای تحصیلات دانشگاهی به خوبی تثبیت و بر اساس پژوهش. این آموزش INI پراگ ساخته شده است یکی از برنامه درسی احترام را در اروپا از آن کشت روح خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان.

‏ برترین های درجه های دکترا را شبیه سازی کامپیوتری در جمهوری چک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درشبیه سازی کامپیوتری, جمهوری چک

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

این یک برنامه مطالعات بین رشته ای است که فیزیک کلاسیک (به ویژه مکانیک پیوسته و ترمودینامیک) را با تجزیه و تحلیل ریاضی و ریاضیات عددی متصل می کند. دانش آموز باید از طریق س ... [+]

این یک برنامه مطالعات بین رشته ای است که فیزیک کلاسیک (به ویژه مکانیک پیوسته و ترمودینامیک) را با تجزیه و تحلیل ریاضی و ریاضیات عددی متصل می کند. دانش آموز باید از طریق ساخت و ساز یا درک مدل فیزیکی، تحلیل ریاضی آن به راه حل عددی آن ادامه دهد.

با توجه به پیچیدگی مشکلات مورد بررسی در هر دو تحقیق و در پراکسی، همکاری متقابل میان متخصصان از مناطق مختلف مورد نیاز است. به طور معمول، فیزیکدانان و مهندسان مدل ها را ایجاد می کنند و ریاضیدانان خواص ریاضی مدل ها را بررسی می کنند و مدل ها را به صورت عددی حل می کنند. این متخصصان اغلب از زبان های مختلف برای توصیف یک مشکل استفاده می کنند. فارغ التحصیلان این برنامه باید بتوانند با همه آنها ارتباط برقرار کنند و بنابراین آماده هستند که چنین گروه هایی را رهبری کنند. علاوه بر این، آنها نیز باید برای حل مشکلات ساده خودشان آماده باشند: از ساخت مدل از طریق تجزیه و تحلیل آن تا راه حل عددی آن.... [-]

جمهوری چک Prague
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی